Survivor Eser'in Yokluğunda İlk Dokunulmazlık Oyunu!

Survivor yarışmasında Eser resmen adaya veda etti ! Eser'in ayrılığı son derece sürpriz olurken survivor 2017'de Eser'in yokluğundaki gönüllüler takımı ilk dokunulmazlık oyununa çıktı. Dokunulmazlık oyununda ilk defa haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler rahat bir nefes alabilmeyi de başarırken yeni yarışmacı Bulut'un katılımıyla da gücüne güç kattı.

Survivor Eser'in Yokluğunda İlk Dokunulmazlık Oyunu!

Bilindiği üzere Survivor bu yıl biraz daha erken başladı. Normalde Şubat ayında başlayan Survivor bu kez Ocak ayında başladı ve daha uzun bir sezon için Acun Medya ekibi kolları sıvamıştı. Bu doğrultuda yeni Survivor sezonu gerçekten de nefes kesiyor. Survivor 2017'de adada yeni bazı çalkantılar var. Yarışmalarda iyi bir performans ortaya koymasına rağmen psikolojik olarak beklenen sağlığı gösteremeyen Eser West, giderek daha çok psikolojik sorun yaşamaya başladı. Sinir krizleri geçiren Eser West, yaptığı garip hareketler ile de ada gündemine oturdu. Hatta Eser West o kadar fazla göze battı ki magazin dünyasının özel hayatını daha fazla araştırmasına neden oldu ve bu sayede son günlerde Eser West magazin gündeminde çokça yer almaya başlamıştı.

Eser West, daha önce Kısmetse Olur isimli bir TV programında karşımıza çıkmış , orada da kısa sürede büyük dikkat çekmeyi başarmıştı. Eser West ardından Survivor yarışmasında mücadele ediyordu ancak elimize ulaşan bilgilere göre mücadelesinden başarıyla ayrılamadı. Acun Ilıcalı, Eser West'in bundan sonra Survivor'da olmayacağını açıkladı. 

Arkadaşlarıyla vedalaşmak için tekrar adaya dönen Eser West, bundan sonra artık Survivor yarışmasında olmayacağını söyleyerek arkadaşlarına başarılar diledi ve giderken de Erdi ile karşılıklı Bad Boys şeklinde şarkı söylediler. 

 

eser neden ayrıldı eser adadan ayrıldı mı eser west kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.