Survivor Adasına Hangi İsmin Veda Ettiği Belli Oldu !

Sürvivor adasında dün akşam büyük gelişmeler yaşandı ! Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etmek durumunda kaldı. Peki bu isim kim oldu? İşte Sürvivor adasında ilk hafta elenen ismi açıklıyoruz !

Survivor Adasına Hangi İsmin Veda Ettiği Belli Oldu !

Bilindiği üzere Sürvivor, yeni sezona da son derece hızlı başladı. Henüz daha ilk haftada bir eleme meydana geldi ve ilk haftada bir kişi adaya veda etti. Peki bu isim kim oldu?

Sürvivor Ünlüler Gönüllüler'e veda eden ilk yarışmacı Gönüllüler takımındandı. Bu isim de Fulya oldu. Fulya, dokunulmazlık ödülünü kazanan Volkan tarafından potaya çıkarılmıştı ve potada Fulya, üç yarışmacı ile daha rekabet etmişti ve bu rekabet sonucunda adaya veda eden isim oldu. 

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR !

Fulya, kendisini gönderen arkadaşlarına, özellikle de ismini veren Volkan'a inanılmaz tepki gösterdi. Elendiğini duyunca göz yaşlarına hakim olamayan Fulya, kendisinin neyle suçlandığını bildiğini ve bu yüzden çok kızgın olduğunu, kendisini eleyenlere hakkını helal etmediğini açıkladı.

ÜÇ YENİ İSİM DAHA KATILDI !

Öte yandan Sürvivor'a dün akşam üç yeni isim daha dahil edildi. Bu sayede bu hafta Sürvivor'dan bir kişi elenip üç kişi dahil edilerek toplam iki kişi daha ada hayatına katılmış oldu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.