Survivor 2017'de Kim Elendi

Survivor'a veda eden isim belli oldu. Survivor 2017'de 2. eleme konseyi geride kaldı. Elemeye çıkan 4 isimden biri yarışmaya veda etti. Bu hafta Gönüllüler takımından Sadin ve Denisa; Ünlüler takımından Seda ve Sabriye elenme adayıydı.

Survivor 2017'de Kim Elendi

Survivor 2017'de bu hafta Gönüllüler takımından Sadin ve Denisa; Ünlüler takımından Seda ve Sabriye elenme adayı olmuştu. Elenen isim ise Seda oldu. 

Bu hafta yine nefesleri kesen dokunulmazlık oyunları oynandı. İlk dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımı elenme adayı olarak iki ismi potaya sokmak zorunda kaldı. Konseyde yapılan oylamada en çok oyu alan Denisa ilk elenme adayı olurken; bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday, ikinci aday olarak Sadin'in ismini verdi.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan taraf Gönüllüler oldu. Ünlüler konseyde Seda'nın ismini verirken; bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan Mansız, ikinci elenme adayı olarak Sabriye'nin adını verdi.

 

SURVİVOR'DA BU HAFTA ELEMEYE KALAN İSİMLER

- Denisa Gültekin

- Sadin Bakır

- Seda

- Sabriye

Serhat Akın ve Eser West Kavgası

 

Furkan Kızılay'ın Sadin'e karşı oynadığı oyunu kaybetmesi üzerine sinirleri gerildi. Eline geçeni fırlatmaya başlayan Furkan, Gönüllüler tarafından gelen sese 'BAĞIRMA ....' diyerek karşılık verdi. Bu olaya tepki gösteren Eser West ile Furkan Kızılay'a manevi kardeşim diyen Serhat Akın arasında bir anda tartışma alevlendi. Yarışmacıların araya girmesi ile temaslı bir kavgaya dönüşmesi engellendi. Ayıranlar arasında Esat Yontuç da vardı. Furkan Kızılay 'Benim suçum kabul ediyorum, özür dilerim' diyerek Gönüllülerden özür diledi.

survivor 2017 surivor serhat akın eser west seda demir kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.