Survivor 2017: Nasılsa Her Hafta Potadayım Dedi Takımını Konseye Mahkum Etti

Gelmiş geçmiş en iyi sezonları arasında yer alan Survivor'ın 2017 sezonunda birbirinden çekişmeli mücadeleler sürerken son haftaya Sabriye yine damgasını vurdu! Survivor 2017'de "nasılsa her hafta potadayım" diyerek takımının dokunulmazlık oyununda kaybetmesine neden olan isim Sabriye elenecek mi soruları da artık gündeme gelmeye başladı.

Survivor 2017: Nasılsa Her Hafta Potadayım Dedi Takımını Konseye Mahkum Etti

Survivor 2017'nin en konuşulan isimlerinden biri de Sabriye Şengül oldu. Üünlüler takımının kaybettiği neredeyse her dokunulmazlık oyununun sonrasında yapılan konseylerde adının çıkması Sabriye'yi hırslandırması beklenirken aksine her hafta performansında geriye gitmesi bir yana, son hafta yayınlanan dokunulmazlık oyununda sarfettiği sözleri nedeniyle de odak noktası haline geldiği görüldü. 

Sarfettiği sözlerle takım arkadaşlarının moral ve motivasyonunun da düşmesine sebep olmaya devam eden Sabriye Şengül, bu hafta yayınlanan son bölümde gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunu sırasında da bir gafa imza attı ve takımın moral ve motivasyonunu yerle bir etti. "Nasılsa her hafta potadayım" diyerek neden mücadele etmediğinin de sinyalini veren Sabriye, büyük bir gerginliğe de neden oldu.

Hemen hemen her Ünlüler konseyinde adının yazıldığı Sabriye Şengül'ün ne zaman eleneceği ise ayrıca merak konusu oldu. Son dokunulmazlık oyunu sırasında sebep olduğu gerginlik sonrasında "ben oynamıyorum Şahika oynasın" triplerine de giren Sabriye bu hareketiyle de ünlüler takımının tüm motivasyonunu da yerle bir etti. Ünlüler takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesine neden olan etkenlerden en etkilisi belirgin bir şekilde Sabriye olurken sosyal medyada da bu görüş belirgin bir şekilde dillendirilmeye başlandı.

Sabriye Şengül kimdir?

Kick Boks Dünya Şampiyonu Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi boksör ve kick boksçular arasında yer alıyor. Üç Türkiye şampiyonluğu bulunan Şengül, ayrıca K1 Dünya Karması Şampiyonluğu unvanına da sahip. 23 Nisan 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu.

Üçüncü kez eleme adayı olan Sabriye Şengül, hissettiklerini şu sözlerle ifade etti: "Artık potada olmak beni yoruyor" dedi. Sözlerine devam eden Ünlüler Takımı yarışmacısı, "Adada bazı arkadaşlar beni tanımıyor, en ufak şeyde çok sert çıkan bir insanım. Aslında çok iyi bir insanım, kimsenin arkasından konuşmadım, dedikodulara girmedim. Sevenlerime güveniyorum ve adada kalmak istiyorum. Bu verdikleri karar da beni düşürmedi daha çok güçlendirdi." 

 

survivor sabriye sabriye şengül sabriye şengül kimdir survivor sabriye kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.