Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kimdir?

Survivor 2017'de Eser West'in flaş ayrılığından sonra Survivor yarışmasında gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacı kimdir? Eser West'in ayrılığından sonra gönüllüler takımında oluşan moral bozukluğu yerini yeni umutlara bırakabilecek mi? yoksa Eser'in yokluğu hissedilmeye devam edecek mi? Ama tüm bu sorulardan daha da önemlisi Survivor 2017 gönüllüler takımı yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu kimdir? Bulut Özdemiroğlu gönüllüler takımına değer katabilecek mi? işte detaylar

Survivor 2017 Bulut Özdemiroğlu Kimdir?

Survivor 2017'nin en sürpriz gelişmelerinden biri de şüphesiz gönüllüler takımının başarılı yarışmacılarından biri olan Eser West'in ayrılması oldu. Açlık nedeniyle zaman zaman krizlere giren Eser West, Survivor 2017 macerasına veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı'nın Acil Konsey Toplantısı düzenlediği programda gidişinin açıklanmasının üzerine özellikle gönüllüler takımında moral ve motivasyon düşüşüne neden olan sürpriz ayrılık magazin gündemine de damgasını vuran bir gelişme olmuştu.

Survivor 2017 son bölümünde Eser West'in son günü de ekranlara gelmiş ve duygusal anların da yaşandığı görülmüştü. Eser West'in ayrılışından sonraki ilk dokunulmazlık oyunu ise tabiri caizse kıran kırana geçti. Gönüllüler takımının kıl payı aldığı ilk etaptan sonra ikinci etapta da ünlülerin yarışmayı bırakmaması üzerine daha da çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda en önemli detay ise Eser West'in yokluğuydu. 

Gönüllüler takımının güçlü yarışmacılarından Eser West'in yokluğunda devam eden ilk dokunulmazlık oyununda görünen o ki gönüllüler kısa sürede toparlandı. Ancak günün en önemli sorularından biri de Survivor 2017 yarışmasına Eser'den sonra kimin geleceği oldu. Eser West'in yerine gönüllüler takımına girecek olan yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu'nun kim olduğu bir tarafa, Eser'in boşluğunu doldurabilecek mi sorusu da günün en önemli sorularından biri oldu. 

Bulut Özdemiroğlu kimdir?

1989 doğumlu Bulut Özdemiroğlu, eski futbolcu. Aslında babası Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Hasan Özdemiroğlu'nun oğlu. blogger ve kreatif geçmişinde oldukça başarılı oldukdan sonra Grafik Dizayn bölümüne dahil olan ve Sakaryaspor Fenerbahçe altyapılarında top koşturan Bulut, Göz6 yarışmasında ikinci olmuştu. Tam bir sportif olan Bulut mankenliğin yanı sıra basketbol oynamaktadır. 

1.79 boyunda ve 82 kilodur. Düzce'de doğup İstanbul'a yerleşmiştir. İnstagram üzerinde günde 6 paylaşımdan fazla yapan Bulut, 6 gündür paylaşım yapmıyor. Survivor'a katıldığı kesinleşmiş oldu.

survivor survivor bulut bulut özdemiroğlu survivor 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.