Super Mario Run Oyununun Durumu Çok Kötü

Super Mario Run isimli oyun için Nintendo şirketi her ne kadar umutlu bir durumda olsa bile, rakamlar aslında bir iyi bir de kötü durumdaki istatistiklere parmak basmaya devam etmekte.

Super Mario Run Oyununun Durumu Çok Kötü

Super Mario Run isimli oyun için Nintendo şirketi her ne kadar umutlu bir durumda olsa bile, rakamlar aslında bir iyi bir de kötü durumdaki istatistiklere parmak basmaya devam etmekte. Oyunun indirme ile ilgili rakamları inanması zor boyutlara ulaşsa bile, firmaya para kazandıracak durumdaki satın alma seçenekleri kimsenin alakasını çekmemekte.

Yapımın Android işletim sisteminde de çıkmasıyla birlikte Super Mario Run oyununu indirmiş olanların dünya genelinde 200 milyon taneyi geçmiş olduğu açıklandı. Üstelik gerçekleştirilen bu indirme rakamlarının %90’lık bir kısmı Japonya'nın dışından gelmekte. Bu şekilde inanılmaz bir indirme rakamına karşın, işin içerisine öteki faktörler girdiği için Nintendo şirketinde hiç iç açıcı bulunmayan bir senaryo ortaya çıkmakta.

Aslında Nintendo şirketi ''kabul edilebilir olan kar oranları'' diyip, oyuna sürekli olarak sahip çıksa bile, oyunu indirmiş olanların neredeyse hepsi 3. bölümden sonra istenen tam sürüm için gerekli ücretini ödememeyi tercih etmekteler. İşin öteki kısmında yapım için istenmekte olan yüksek ücretin ise Super Mario Run isimli oyunu geriye çekmiş olduğu konuşuluyor.

Yüksek durumda bulunan ücret talebi ve yeteri kadar yeni içeriğin gelmemekte oluşu ise Nintendo isimli ünlü oyun şirketinin büyük umutlarını da ne yazık ki yerle bir etmiş oluyor.

nintendo super mario run android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.