Süper Mario Run İphone’lere Geliyor ( Oyunu Yükleyebilmek İçin Cihazlarda iOS 8 Yüklü Olmalı)

Süper Mario Run 15 aralıkta İphone, İpad ve İpod touch için piyasada ki yerini alacak.

Süper Mario Run İphone’lere Geliyor ( Oyunu Yükleyebilmek İçin Cihazlarda iOS 8 Yüklü Olmalı)

Apple ve Nintendo eylül ayındaki iPhone 7 etkinliğinde Mario’nun aralık ayında iOS cihazlarına geleceğini duyurmuştu. Ne var ki, Super Mario Run oyunu için o zaman net bir tarih verilmemişti. Söz konusu tarih en sonunda 15 Aralık olarak kesinleşti.

Nintendo, bugün iPhone ve iPad platformu için yakın zamanda duyurduğu, beklenen mobil oyun Super Mario Run’un çıkış tarihini ve fiyat ayrıntılarını açıkladı.

Super Mario Run, ilk olarak Nintendo tarafından Apple’ın Eylül ayında iPhone 7 için düzenlediği özel medya etkinliğinde görünmüştü. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanı sıra Apple Watch Series 2 için de dünyaya ilk kez tanıtıldı.

15 Aralık’ta App Store’da yerini alacak olan Super Mario Run’da kullanıcıların tam erişimi açmak için 9.99 dolarlık uygulama içi satın alma yapmaları gerekiyor. Fakat oyun App Store’dan ücretiz olarak indirilebilecek. Kullanıcılar ücret ödemeden 3 farklı oyun formatını deneye bilecekler.

Super Mario Run, lansman gününde 151 ülkede, İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Hollandaca, Rusça ve geleneksel Çin dili de dahil olmak üzere 10 farklı dil desteği ile satışa sunulacak. Oyunu yükleyebilmek için cihazlarda iOS 8 yüklü olmalı. Ayrıca Nintendo, iPhone ve iPad’de Super Mario Run’ın nasıl çalıştığını gösteren kısa bir video da yayınladı.

 

Super Mario Run iOS 8 App Store
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.