Süper Mario Run Android Tehlikesi! APK Dosyaları Virüslü!

Geçtiğimiz günlerde sadece iOS işletim sistemi için yaynlanan ve yayınlanmasının ardından bir günde 2 milyon 830 bin kişinin indirdiği Süper mario Run oyunuyla ilgili piyasaya Android için APK dosyaları çıktı! Ancak dikkat! bu dosyalar virüslü olabilir!

Süper Mario Run Android Tehlikesi! APK Dosyaları Virüslü!

Nintendo tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve yayınlandığı gün sonunda 2,85 milyon kişi tarafından indirilen ve kısa sürede 5 milyon dolar gibi bir gelir elde ettiği basına yansıyan Süper Mario Run oyununda Android kullanıcıları için büyük tehlike olduğu ortaya çıktı. 

Bilindiği gibi şimdilik sadece iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için resmi olarak yaynlanan Süper Mario Run için Android telefon ve tabletlere resmi bir şekilde indirmek ve oynamak mümkün değil. İşte bu noktada durumu kazanca çevirmek isteyen bazı kişilerin oyuna ait olduğu öne sürülen APK dosyaları yaynlamaya başladı. 

Android kullanıcılarının da büyük bir heyecanla beklediği Süper Mario Run oyunu şimdilik sadece iOS cihazlarda oynanabiliyor.. Andorid için henüz resmi bir yayn yapılmadı.. Bu nedenle android kullanıcıları hayal kırıklığı yaşamış olsa da oyunu telefonlarına indirmek isteyen bu kullanıcılar için piyasaya bir çok APK dosyası yayılmaya başlandı. 

Piyasaya resmi olmayan bir şekilde sunulan bu Super Mario Run APK dosyalarından malware olarak bilinen kötü amaçlı yazılımların apk dosyası içinde telefonlara bulaştığı belirtildi. Bu yazılımlar sayesinde bilgisayar korsanları yurtdışına mesaj gönderebiliyor, telefonun kamerasına ulaşıp şantaj içerikli bildirimler gönderebiliyor ve telefonu kullanılmaz hale getirebiliyorlar.. Bu nedenle okurlarımızı Süper Mario Run APK dosyalarını indirmemeleri konusunda uyarıyoruz. 

APK süper mario run apk süper mario run
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.