Steve Wozniak Türkiye Randevusunu İptal Etti

Steve Wozniak World Cities Expo İstanbul 17 etkinliğine katılmaktan vazgeçti. Ünlü isim neden etkinliği iptal ettiği konusunda bir açıklaam geldi mi? World Cities Expo İstanbul 17 nasıl bir açıklama yaptı?

Steve Wozniak Türkiye Randevusunu İptal Etti

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple’ın bu günlere gelmesinde en önemli katkıları olan isimlerden biri Steve Wozniak olarak biliniyor. Apple’ın kurucularından olan Steve Wozniak her ne kadar son dönemde çok fazla öne çıkmıyor olsa da dev markanın temel taşlarını atan isimlerden bir tanesi. Ünlü ismin son olarak gündeme gelmesini sağlayan gelişmeyse World Cities Expo İstanbul 17 etkinliği oldu. Aslında ünlü ismin gündeme gelmesinin nedeni etkinliğe katılmasıydı. Hemen herkes ünlü ismin etkinlikte nasıl açıklamalar yapacak merak ederken beklenmedik bir açıklama Steve Wozniak’ı adeta trend yaptı.

Steve Wozniak Katılımı İptal Etti

Apple’ın kilit isimlerinden biri olan ünlü ismin etkinliğe katılması beklenirken anlaşılamayan bir durumla ünlü ismin etkinliğe katılmaktan vazgeçtiği ortaya çıktı. Bugün itibariyle başlayan World Cities Expo İstanbul 17 etkinliğine katılmayacağı açıklanan ünlü ismin neden böyle bir karara imza attığı ise netlik kazanmadı.

Ünlü ismin rezervasyonunu iptal etmesine rağmen herhangi bir açıklama ile durumun nedenini bildirmemesi ve mazeret açıklaması yapmaması ise başka bir tartışma konusu oldu. Tepki çeken ismin bu kararı İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından açıklanırken konuya ilişkin Apple kanadından bir açıklama gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Şimdilik böyle bir açıklamaya ilişkin bilgi yok.  

world cities expo istanbul 17 expo istanbul Steve Wozniak apple steve wozniak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.