Steam’den Hafta Sonu Ücretsiz Yeni Bir Oyun

Dirt Rally bu hafta sonuna özel ücretsiz olarak sunulacak. Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunun detayları neler? Ne kadar süre ücretsiz olacak?

Steam’den Hafta Sonu Ücretsiz Yeni Bir Oyun

Steam belli aralıklarla ücretsiz oyunlar yayınlamaya devam ediyor. Geçen hafta yayınlanan ücretsiz oyunlardan sonra şimdi ise dijital oyun devinin yeni bir oyunu daha ücretsiz olarak sunduğu ortaya çıktı. Bu kez yapımın yarış kategorisinde olan yapımlardan birisini Dirt Rally oyununu ücretsiz olarak sunduğu belirtildi.

Oyunun ücretsiz olarak yayınlanmasının ardından neden böyle bir çalışma yapıldığı ve ücretsiz yayınlanma süresinin ne kadar olacağı gibi detaylarda paylaşıldı. Ayrıca ücretsiz oyun haberinden sonra yeni bir kampanya haberi daha verilmiş oldu. Oyun hem ücretsiz versiyonunun yayınlandı hem de oyunun ekstra indirime girdiği de açıklandı. Detaylara geçelim.

Dirt Rally Oyunu Sınırlı Sürede Ücretsiz

Oyunun sadece belli bir süre için ücretsiz olduğunu belirterek başlayalım. Oyunun ücretsiz olduğu süre içinse sadece 2 gün hafta sonu gösterildi. Bu hafta sonu için ücretsiz oyun olarak sunulan yapımın ücretsiz süresinden sonra ise tekrar ücretli olarak sunulacağı ama bu kez de %70 oranında indirimle sunulacağını da belirtmek gerekiyor.

Ekstra indirimleri olarak sunulmuş olacak olan oyunun bu indirimlerinden sonrada bir kez daha satış rakamlarını arttırması bekleniyor. Yapımın bundan sonra tekrar ücretsiz sürümlerinin gelip gelmeyeceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Şu an için sadece Dirt Rally oyunu hafta sonu için ücretsiz.   

Dirt Rally dirt rally ücretsiz steam ücretsiz oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.