Steam İçerisinde Hediye Kartı Konusunda Müjde

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan oyun platformlarından bir olan Steam yeni bir döneme daha giriş yapmaya hazırlanıyor.

Steam İçerisinde Hediye Kartı Konusunda Müjde

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan oyun platformlarından bir olan Steam yeni bir döneme daha giriş yapmaya hazırlanıyor. Zira Valve şirketinden gerçekleştirilen açıklamaya bakılırsa artık kullanıcılarda birbirlerine Gift Card yani türkçe dijital hediye kartlarını yollayabiliyor oalcak.

Valve şirketinin Steam üstünde sizin de inceleyebilecek olduğunuz üzere başlatmış bulunduğu hediye kartı alımında 4 tane seçeneğiniz mevcut. 20 Türk Lirası, 50 Türk Lirası, 100 Türk Lirası ve de 200 Türk Lirası değerine sahip hediye kartlarını satın alabilmekte ve istediğiniz kullanıcıya da yollayabilmektesiniz.

Bu sistemin  daha öncesinde kullanıcılar sadece kendi cüzdanlarına bakiye yükleyebilmekte ve bu bakiyeyle oyun satın alıp bir arkadaşına hediye edebilmekteydi. Artık bundan sonra ''Al şu parayı da ne alacaksan al'' şeklindeki yeni devir başladı desek hiçte yanlış olmaz.

Şimdilik istemiş olduğumuz miktarda hediye kartı yollayabilme şansına sahip olup olmayacak olduğumuz ile alakalı olarakta bir açıklama yer almamakta. Bu sebep ile Valve şirketinin belirlemiş olduğu değerlerde hediye kartlarını kullanma konusunda alışmak gerekli.

Ödeme koşulları da bir  tane oyun satın aldığınız zaman yapabileceklerinizin aynısı dense yanlış olmaz. Ülkemiz içerisinde faaliyet göstermemekte  olsa bile Paypal, kredi veyahut banka kartları, cüzdan bakiyesi ve de hatta Bitcoin kullanarak ödeme yapmak bile olanaklı.

valve steam gift card
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.