Star Wars: Battlefront II Multiplayer Beta İçin Tarih Verildi

EA Games, Star Wars: Battlefront II Multiplayer Beta oyunu için bazı bilgileri ve oyun severlerin bu beta sürüme nasıl erişeceğine dair ipuçlarını yayınladı. Dünyadan çok uzakta dev bir galakside savaşa hazır mısınız?

Star Wars: Battlefront II Multiplayer Beta İçin Tarih Verildi

EA Games'e göre Star Wars: Battlefront II Multiplayer oyunu oyunculara kesinlikle istediğini verecek ve herhangi bir hayal kırıklığına yer vermeyecek. Oldukça iddialı olarak geliştirilen Star Wars: Battlefront II oyununun 17 Kasım 2017 tarihinde oyun dünyasına sürülecekken beta sürümünün ise PS4, Xbox One ve PC için Origin üzerinden bu sonbaharda oynanabileceği belirtildi. Star Wars: Battlefront II Multiplayer Beta için tam net bir tarihe yer verilmedi.

EA, oyunun çoklu oyuncu beta sürümüne erken erişim hakkını ön sipariş verenlere sağlayacak. Bunun yanında ön sipariş veren oyun severler Yoda için yükseltilmiş destansı ışın kılıcı uzmanlığı yıldız kartına da anında erişim sağlayabilecekler.

Battlefont II Ön Sipariş Verenlere Özel Sunulacak Avantajlar İse Şöyle:

- Kylo Ren ve Rey için özel Star Wars The Last Jedi kostümleri

- Altı kahraman ve uzay gemisi için destansı Yıldız Kartları

- Güncellenmiş ses ve görünümüyle Star Wars The Last Jedi Millenium Falcon’a anında erişim

Bahsi geçen bu içeriklerin herhangi bir oyun için ön sipariş veren herkese sunulacağı da vurgulandı. Bunun yanında Star Wars Battlefront II: Elite Trooper Deluxe Edition için ön sipariş veren kullanıcılar oyunun piyasaya çıkışından üç gün önce oyuna sahip olabilecek ve dört asker sınıfının yükseltilmiş versiyonuna da sahip olacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.