Star Wars Battlefront 2 Oyunundan Görseller Geldi

Star Wars Battlefront II oyununu büyük bir merak ile bekleyenler için Gamescom 2017 fuarından harika bir tane tanıtım videosu daha gelmiş oldu.

Star Wars Battlefront 2 Oyunundan Görseller Geldi

Star Wars Battlefront II oyununu büyük bir merak ile bekleyenler için Gamescom 2017 fuarından harika bir tane tanıtım videosu daha gelmiş oldu. Komple oynanış görüntülerinden oluşmakta bulunan bu video ile beraber Starfighter Assault moduna da bir göz atma fırsatını bulmuş oluyoruz.

Video ile beraber yapım için ön sipariş vermiş olanlara dağıtılacak hediyeler de net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Oynanış görüntüleri ile beraber artık Electronic Arts  firmasının oyunlarından alışmış olduğumuz üzere erken erişim zamanının var olacağı da resmi bir şekilde açıklandı.

Eğerki Star Wars Battlefront II oyununun Elite Trooper Deluxe Edition isimli sürümünü ön sipariş ile satın almış iseniz, 14 Kasım tarihi itibari ile herkesten 3 gün öncesinde Star Wars Battlefront II oyununu oynama olanağını bulacaksınız.

Bu belirtilen sürümü satın alanlar için ayrıca sınıf güncellemeleri ile birlikte 4  tane destansı yetenek güncellemeleri, silahların ve de silah modlarının direkt bir şekilde açık  olarak gelmesi, Kylo Ren ve  de Rey temasına sahip Star Wars: The Last Jedi oyunundan esinlenen karakter kıyafetleri gibi pek çok ekstra özellik de sunulmuş olacak.

Yapımı ise 17 Kasım tarihi içerisinde PC platformu ile beraber PlayStation 4 ve de Xbox One platformlarında  Media Markt üstünden satın alabilmiş olacaksınız.

star wars battlefront 2 electronic arts star wars
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.