Star TV'nin Yeni Gözdesi Sosyete Dizisi!

Yaz sezonuna hızlı giren Star TV yeni bir yapımla daha karşımıza çıkıyor.2016 Yaz sezonunda seyircileri ekran başından kaldırmamayı ilke edinmiş görünen Star TV ‘nin son gözdesi YÜKSEK SOSYETE!!

Star TV'nin Yeni Gözdesi Sosyete Dizisi!

Bi Yapım tarafından çekilen dizinin yapımcılığını Burak Sağyaşar yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu üstleniyor Yazı Odası grubunun senaristliğini üstendiği dizi bu akşam 20:00 da STAR tv ekranlarında olacak.

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini üstendiği yaz dizisinde kendi çabalarıyla zor şartlar altında büyüttüğü ailenin oğlu rolünü Engin Öztürk oynuyor. Zengin ama mutsuz kız rolünde ise karşımıza Hazar Ergüçlü çıkıyor. Birinin hayali diğerinin gerçeği olan hayat iki genci bir araya getirerek aralarındaki sınıf ve statü farklılıklarını aşkla yenecek mi acaba? Meriç Aral ve Ozan Dolunay’da açıklanan kadroda yer alıyor. Kadronun geri kalanını ise bu akşam hep birlikte izleyerek öğreneceğiz.

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?

1986 doğumlu oyuncunun biyografisine baktığımızda bizi şaşırtan bir çok özellik yer alıyor. Babası hava astsubayı olan ünlü oyuncuda hayatının bir döneminde havacı astsubay olarak görev almış. Ancak kişiliğinin askeriye ile örtüşmediğini anlayınca TSK’dan istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne ,Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve son olarak ta Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol alan genç oyuncu şimdi ise Yüksek Sosyete ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Son yılların yetenekli genç oyuncularından biri olan Hazar Ergüçlü 1992 KKTC doğumludur. Lefkoşa belediye tiyatrolarında rol alan Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı 2 dizi 3 beyaz perde filmi bulunuyor. Rol aldığı filmler arasında Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak ve Benim Dünyam beyaz perdeye yansımıştır. Kanal D ekranlarında final veren Kuzey ve Güney adlı dizide Kuzey karakterinin eşi Simay’ı canlandıran oyuncu son olarak Medcezir dizisinde başarısını perçinledi. Medcezir dizisinde ise Eylül karakterini canlandırıyordu. Yüksek Sosyete isimli dizide ise zengin ailenin mutsuz kızı Cansu rolü ile hayranlarıyla buluşuyor.

yüksek sosyete star tv dizileri star tv Engin Öztürk Hazar Ergüçlü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.