Spotify Yeni Sistemini Duyurdu

Spotify yeni bir yapay zeka sistemine geçiş yapmaya hazırlanıyor. Spotify tarafından kullanılacak olan yeni sistemin detayları neler? Spotify nasıl özellikler sunacak?

Spotify Yeni Sistemini Duyurdu

Müzik servisleri içerisinde açık ara en önde olan servilerden biri olarak bilinen Spotify, sistemlerinde güncellemelere gitmeye hazırlanıyor. Dev müzik servisinin yeni sisteme geç haberinin yayınlanmasında ki asıl neden ise firmanın yaptığı yeni anlaşma. Verilen bilgilere göre Niland adı verilen Paris merkezli bir firma ile anlaşan Spotify, bu anlaşma sonrasında kullanıcıları için yeni bir sisteme geçiş yapıyor. Söz konusu yenilik ise doğrudan Spotify müzik servisinin yapısıyla alakalı olacak. Peki değişimle beraber neler göreceğiz? Spotify nasıl değişiyor?

Spotify Akıllı Müzik Önerileri

Öncelikle yeni teknolojiyle beraber Spotify, kullanıcıları daha yakından izleyebilecek. Kullanılacak olan sistem sayesinde dinlediğiniz müziklerin bir nevi takip edilmesi sağlanacak. Bu şekilde kullanıcıların müzik zevklerini öğrenme yeteneğine kavuşacak olan Spotify’nin uygulamaya bir daha girildiğinde ise kullanıcının müzik zevklerine göre öneri listeleri oluşturması sağlanacak.

Alakasız müzik önerileri yerine kullanıcıların zevklerine göre özel listeler sunacak olan Spotify’nin yeni teknolojisinin ne kadar başarılı olacağı ise şimdilik merak konusu. Spotify değişiminin uygulamayı çok daha akıllı hale getireceği bekleniyor.

spotify spotify güncellemesi spotify öneriler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.