Speedtest iOS İçin Komple Yenilendi

seneler boyunca internet hız testi denildiğinde ilk akla gelmiş olan platform olmayı başarmış bulunan speedtest.net, iOS işletim sistemi uygulaması için çok yeni bir güncellemeyi yayınlandı.

Speedtest iOS İçin Komple Yenilendi

seneler boyunca internet hız testi denildiğinde ilk akla gelmiş olan platform olmayı başarmış bulunan speedtest.net, iOS işletim sistemi uygulaması için  çok yeni bir güncellemeyi yayınlandı.

Uygulamayı baştan aşağı değiştiren güncelleme ile birlikte kullanıma sunulan arayüz daha önce Web, Windows 10 ve Apple TV sürümü gibi diğer farklı platformlarda kullanıcıların karşısına çıkan tasarım ile aynı.

Büyük hız ölçerin kaldırıldığı arayüz,  parlak renklere ve dokularla sahip olan eski arayüze kıyasla çok daha minimal ve modern bir görüntüye sahip. Bu sayede çok daha sade bir arayüzde hız testi gerçekleştirilebiliyor.


Yeni kullanıcı arayüzünde Hız testi, Sonuçlar ve Ayarlar şeklinde üç sekme bulunuyor. Böylece Mbps ve MB/s arasında geçiş yapma ve hız göstergesini 100Mbps’den 1Gbps’ye kadar değiştirme imkanı kullanıcılara sunuluyor.

Siyah zeminli yeni bir simgeye sahip olan uygulamanın hız testi sayfasında, ping değerinin yanı sıra paket kaybı görüntülenebiliyor. Bunun yanı sıra, test sonrasında internet servis sağlayacınıza puan verebiliyorsunuz.

iOS 9.0 ve üzeri sürümlerin kullanıldığı iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri ile yenilenen Speedtest uygulamasına kolayca ulaşabilirsiniz.

ios speedtest güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.