Sosyal Medyada Ünlüler İkiye Bölündü Ünlülerden Referandum Çağrısı

Sosyal medyada ünlüler ikiye bölünmüş durumda. Pek çok ünlü isim referandum değişikliğine 'Evet' erken pek çok ünlü isim de 'Hayır' şeklinde paylaşımlar yaptı.

Sosyal Medyada Ünlüler İkiye Bölündü Ünlülerden Referandum Çağrısı

Şu sıralar hiç kuşkusuz ki Türkiye çok kritik bir süreçten geçiyor. Çünkü iktidar tarafından sistem değişikliğine gidilmek, başkanlık sistemine geçmek isteniyor. Bu duruma karşı çıkanlar da, bu durumu destekleyenler de var. Özellikle de bugün, sosyal medyanın adeta ikiye bölündüğü bir gün. Çünkü ünlülerin bazıları 'Evet' kampanyası başlattı. Bazı ünlüler ise tam aksine 'Hayır' diyeceğini açıkladı.

EVET KAMPANYASI BAŞLATILDI !

Öte yandan bazı ünlüler tarafından da referandum değişikliğine evet oyu verilmesi için bazı kampanyalar başlatıldı. Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Burak Yılmaz, Murat Boz sosyal medya üzerinde insanların evet oyu kullanması için paylaşımlarda bulunuyorlar. Bu fikir ayrılıklarının sonucunda, şuan da referandum değişikliğine dair görüşler Twitter'ın bugünkü trendlerini oluşturuyor.

MELTEM CUMBUL 'HAYIR' DİYOR

Türkiye'nin en ünlü oyuncularından Meltem Cumbul, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda referandum değişikliğine 'Hayır' oyu vereceğini açıkça ifade etti. Öte yandan Metin Uca ve daha pek çok ünlü isim referandum değişikliğine hayır oyu kullanacaklarını açıkladı.

meltem cumbul referandum sosyal medya referandum rıdvan dilmen referandum kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.