Sony'e Ait Akıllı Telefonlardaki Tasarım Artık Değişecek

Sony şirketinin çok başarılı telefonlar üretmekte olduğu kesinlikle bir gerçek.

Sony'e Ait Akıllı Telefonlardaki Tasarım Artık Değişecek

Sony şirketinin çok başarılı telefonlar üretmekte olduğu kesinlikle bir gerçek. Lakin Sony, konu tasarım olunca nedendir hiç bir şekilde bilinmez  ancak değişime çokta sıcak bakmamakta. Çerçevelerin nerede ise komple kaldırılmaya başlamış olduğu günümüzde ısrarlı bir şekilde dev çerçevelere sahip olan akıllı telefon üretimine devam etmekte bulunan Sony şirketi, artık bu inadındanda vazgeçecek gibi görünmeye başladı. Eğerki söylentiler doğru ise Sony şirketi, komple çerçevesiz ekrana sahip bir tasarım anlayışına geçiş yapabilmek amacı ile kolları sıvamış bir halde. 

Söylentiler doğru durumdaysa Sony şirketi, IFA 2017 içerisinde bu yeni tasarımına sahip olan akıllı telefonunu tanıtmış olacak. Telefonun komple çerçevesiz bir durumda mu olacağı yoksa Galaxy S8 modelinde bulunduğu gibi bazı kısımlar içerisinde biraz da olsa çerçeveye mi sahip bulunacağı konusunda halen net bir bilgi bulunmamakta. Lakin Sony şirketinin uzun seneler sonrasında tasarımda değişikliğe gidiyor olması bile başlı başına  büyük bir önem arz etmekte olduğunu söylemek gerekiyor.

Sony şirketinin tasarım konusunda radikal bir değişikliğe gidiyor olması Apple ve  de Samsung şirketlerinin çerçevesiz telefon alanlarında yeni bir  tane rakiple daha karşı karşıya kalacak olduğunu açık bir şekilde göstermekte. Sony şirketinin tanıtacak olduğu modelin amiral gemisi  modeli olup olmayacağı ise şimdilik tam olarak bilinmiyor. Fakat bu şekilde önemli bir tasarımsal konudaki değişikliğin ilk önce amiral gemisi model içerisinde kendini gösterecek olması çok mantıklı bir hamle gibi görünmekte. Şimdilik ise bu bilgiler bir söylenti olmaktan daha öteye gidememekte. Sony şirketinden de konu ile alakalı herhangi bir açıklama gelmez iken detayları öğrenebilmek amacıyla bir süre daha beklememiz gerekli.

sony ıfa 2017 tasarım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.