Sony'den Playstation 4 İle Playstation 4 Pro Fiyat İndirimi Kararı

Xbox One X isimli konsoluna karşı Sony şirketi, yeni çıkan PlayStation 4 ve de PlayStation 4 Pro'nun fiyatlarıyla hareket etmiş olacak.

Sony'den Playstation 4 İle Playstation 4 Pro Fiyat İndirimi Kararı

Xbox One X isimli konsoluna karşı Sony şirketi, yeni  çıkan PlayStation 4 ve de PlayStation 4 Pro'nun fiyatlarıyla hareket etmiş olacak.

Sony şirketi, 2017 senesinin sonlarına ve de 2018 yılınan tamamına, PS4 ve de PS4 Pro modeliyle ile fazlasıyla güçlü bir şekilde girme hazırlığı yapıyor. Önümüzde ise; Uncharted: Kayıp Miras ile birlikte Gran Turismo SPORT,  Spider-Man ve God of War gibi pek çok önemli yapıt yer almakta. Üstelik, birde bu oyunların tamamı, tek başlarına konsol sattırabilecek kadar çok güçlü durumdalar. Lakin Sony şirketinin ekibinin rakibinden olan Microsoft şirketi ise Xbox One X ile beraber 2017 senesinin sonunda oyuncuların karşısına çıkma hazırlığı yapıyor. Bu belirtilen konsol ise, Gran Turismo oyun serisinin rakibinden olan Forza Motorsport 7 isimli oyununu doğal 4K çözünürlük ile birlikte, sabit ise 60 FPS ile çalıştırabilecek kadar çok güçlü. Bu sebep ile, Sony  şirketinin cephesinden de  çok önemli bir hareket beklenmeye başladı. Ortaya çıkmış olan bu yeni analizlere bakacak olur isek, Sony şirketi bu özel adımı da fiyat indiriminden yana yapmış olacak. Çünkü bu konu ile ilgili olarak analistler, PlayStation 4 konsolu ve de PlayStation 4 Pro  konsolu için kalıcı bir şekilde fiyat indirimi yolda olabilir ifadelerine yer veriyor..

 

sony microsoft playstation 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.