Sony VAIO Z Mercedes Benz Collection Temalı Dizüstü Bilgisayar Tanıtıldı

Bilgisayar tutkunu olmanın yanında aynı zamanda lüks otomobillere de hayranlığınız varsa Sony tam size göre bir dizüstü bilgisayar modeli geliştirmiş. Performans abidesi Vaio ile Mercedes Benz'in lüks otomobil modelini tasarımına ekleyen Sony ortaya muhteşem bir ürün çıkarmayı başarmış.

Sony VAIO Z Mercedes Benz Collection Temalı Dizüstü Bilgisayar Tanıtıldı

Japon teknoloji devi Sony, Vaio Z serisi bilgisayarlarında otomotiv devlerinden Mercedes Benz'in lüks modelini tasarım detaylarında kullanmış. VAIO Z Mercedes Collection adı ile gelen yeni dizüstü bilgisayar modeli harika tasarımı ile göz doldurmayı şimdiden başarmış.

Bilgisayar devleri daha öncede tasarımlarında sıklıkla otomobil devlerine yer vermişlerdi. Lamborghini, ferrari ve Porsche markaları sadece bunlardan birkaçı. Sony markası da bunlardan esinlenerek VAIO Z Mercedes Collection adıyla yeni bir ürün ortaya çıkarmış. Aslında tasarım olarak oldukça şık görünen bu dizüstü modeli şuan Japon piyasasında bulunan Vaio Z Flip modeli ile tasarım harici neredeyse birebir aynı.

VAIO Z Mercedes Collection Genel ve Teknik Özellikleri

13.3inç ekran boyutuna 2560x1440px çözünürlüğü sığdıran model aynı zamanda dokunmatik ekran özelliği ile göz dolduruyor. Intel Core i7 Skylake işlemci yonga setini kullanan VAIO Z Mercedes Collection, FLIP özelliği ile ekran arka kapağını farklı Mercedes çizimleri ile şekillendirebilmeniz mümkün hale geliyor.

VAIO Z Mercedes Collection kasasında Mercedes'e ait logolar, sembol ve tasarımlar yer alırken dizüstü bilgisayarın touchpad kısmında da Mercedes logosuna yer vermiş.

Birkaç işlemci seçeneği ile satışa sunulan VAIO Z Mercedes Collection modeli dizüstü bilgisayar modeli seçilen işlemci özelliğine bağlı olarak 2232 dolar ile 2545 dolar arasında fiyat seçeneklerini listelemiş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.