Sony Şirketi Xperia Z Modeline Yeni Bir Güncelleme Yayımladı

Sony şirketi, Xperia XZ ve de X Performance isimli modellerini kapsamakta olan yeni bir tane yazılım güncellemesini yayınladı.

Sony Şirketi Xperia Z Modeline Yeni Bir Güncelleme Yayımladı

Sony şirketi, Xperia XZ ve de X Performance isimli modellerini kapsamakta olan yeni bir  tane yazılım güncellemesini yayınladı. 

Sony şirketinin, geçtiğimiz ay içerisinde Xperia XZ ve de  Xperia X Performance modellerine 41.2.A.7.8 sürümü numarası ile birlikte Haziran ayındaki güvenlik yamalarına ev sahipliğini gerçekleştiren bir güncelleme yayınlamış olduğu paylaşılmıştı.

Aradan geçmiş olan yaklaşık  olarak 1 aylık sürenin hemen sonrasında Sony şirketi, tekrardan her 2 tane akıllı telefon modelini kapsamakta bulunan yeni bir tane güncellemenin dağıtım işlemlerine başladı.

Xperia X Performance modeli ve de Xperia XZ  modeli için sürüm numarasını da 41.2.A.7.8 üzerinden 41.2.A.7.35 sürümüne taşımış olan bu güncelleme, Google  şirketinin tarafından yayınlanmış olan Temmuz ayındaki güvenlik yamalarını bu cihazlar ile buluşturmakta.

Yaklaşık  olarak 100 MB'lık bir büyüklüğe sahip olan bu güncellemenin sonrasında Android işletim sisteminin sürümü her 2 tane cihaz içinde 7.1.1 versiyonu içerisinde sabit kalmaya devam eder iken, güncelleme ile ilgili olan notlar yayınlanmadığından dolayı güvenlik yamasının dışında arka plan içerisinde başka bir değişikliğin yaşanıp yaşanmamakta olduğu ise net bir şekilde bilinmiyor.

Sony şirketi daha önce iptal etmiş olduğu güncellemesini de geçtiğimiz hafta içerisinde yeniden dağıtmaya başlamıştı. Güncellemenin cihazlarda bir takım problemler oluşturduğu şikayetleri gelmişti.

sony xperia z x performance
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.