Sony Şirketi Artık O Tasarımı Bırakacak

Günümüzdeki en popüler akıllı telefonu üreticilerinden bir tanesi olarak öne çıkan Sony şirketi, nihayet senelerden beri kullanmakta olduğu ve artık çok fazla sevilmeyen OmniBalance isimli tasarımını değiştirme kararı aldı.

Sony Şirketi Artık O Tasarımı Bırakacak

Günümüzdeki en popüler akıllı telefonu üreticilerinden bir tanesi olarak öne çıkan Sony şirketi, nihayet senelerden beri kullanmakta olduğu ve artık çok fazla sevilmeyen OmniBalance  isimli tasarımını değiştirme kararı aldı. 

Japon menşeine sahip olan Sony şirketi, senelerden beri hem akıllı telefonlar için parça tedarikleri sağlamakta hem ise pazar içerisinde kendisine ait olan akıllı telefonları ile yer almakta. Fakat akıllı telefon pazarı içerisinde çok fazla güçlü durumda olmayan Sony şirketi, OmniBalance  isimli tasarım dilini değiştirip bu gidişatını değiştirme konusunda çeşitli planlar yapmakta.

Senede 2 kez amiral gemisi model ile karşımıza çıkmakta bulunan Sony şirketi, ilk önce MWC Mobil Dünya Kongresi kapsamında karşımıza çıkmakta. Hemen sonrasında ise IFA Tüketici Elektroniğinin Fuarında öteki modelini sergilemekte.

Gelmiş olan özel bir takım söylentilere bakmış olduğumuzda ise Sony şirketinin MWC 2018 fuarı içerisinde yenilenmiş durumdaki tasarım diline sahip olan üst seviyeden  akıllı telefonunu tanıtması konusunda bir beklenti mevcut.

Yeni gelecek olan Mirai tasarım dilinin hakkında halen hiçbir  şekilde bilgi yer almıyor olsa bile dönemimizin yeni trendi olarak ön plana çıkan ve bir çok marka tarafından her modelde kullanılmaya başlanan çerçevesiz ekranı benimsemiş özel bir tasarım olması konusunda büyük bir beklenti mevcut.

sony omnibalance tasarım değişikliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.