Sony Bravia OLED ve 4K HDR TV Modelleri Türkiye Lansmanı Yapıldı

Sony BRAVİA OLED tv modelleri resmi olarak tanıtıldı. Japon devi Sony'nin CES 2017 fuarında resmi tanıtımını gerçekleştirdiği OLED TV modellerinin Türkiye lansmanı önceki gün yapıldı. İşte yeni Sony OLED TV'ler..

Sony Bravia OLED ve 4K HDR TV Modelleri Türkiye Lansmanı Yapıldı

Japon elektronik devi Sony firmasının CES 2017 etkinliklerinde resmi olarak tanıttığı Bravia OLED tv modellerinin Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Tanıtımın en çok dikkat çeken modeli olarak görülen Sony Bravia KD-A1 modeli CES 2017 fuarının da en çok ilgi çeken TV modeli olarak hatırlarımızda kalmıştı.

Ultra ince görünümü ile dikkatleri üzerinde toplayan Bravia KD-A1 modeli Acustic Surface diye bilinen teknolojisi sayesinde hoparlörü tasarımından tamamen devre dışı bıraktı. Acustic Surface teknolojisi ile televizyon modelinin arka panelinde yer alan aktüatörler titreşim göstererek sesin ekran üzerinden verilmesini sağlıyor. Kulağa oldukça ilginç gelen bu özellik tv modellerinde bir ilk olarak göz önüne serildi.

Sony X1 Extreme işlemcisi ile güçlendirilen yeni nesil OLED televizyonlar HDR konusunda da rakiplerinden bir adım önde gözüküyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini kullanan Bravia OLED modellerine çok kısa süre sonra Android 7.0 Nougat güncellemesinin geleceği de ayrıca belirtildi.

Aynı zamanda plazma televizyon modellerinde sıkça rastlanan görüntü yapışması Sony'nin OLED TV modellerinde tamamen çözülmüş olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.