Sonunda Bu Da Oldu Skype'ta Çöktü!

Dünya genelinde pek çok kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması Skype'a dün geceden beri erişim sağlanamıyor. İşte Skype'a erişim sağlanamamasının nedeni!

Sonunda Bu Da Oldu Skype'ta Çöktü!

PC platformu üzerinde pek çok kişinin kullandığı anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme platformu Skype'a dün gece Türkiye saati itibariyle 23:00'dan itibaren çöktü ve milyonlarca kişi Skype'a erişemiyor.

Microsoft tarafından satın alındıktan sonra kullanıcıların en çok kullandığı platformlar arasında yer alan Skype'a dün geceden beri erişim sağlanamıyor. Skype platformunda yaşanan bu sorun karşısında kullanıcılar Skype'a geri dönüşlerde bulundu.

Konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmayan Skype Platformunda bu sorun bugün de yaşanıyor. Skype'ta yaşanan bu sorunun ne zaman düzeleceği ve sorunun neden yaşandığının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. 

Bilindiği gibi çok kısa bir sire önce popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp'ta çökmüş ve sorunun WhatsApp sunucularına yapılan sldırı olduğu açıklanmıştı. Bakalım Skype'ta yaşanan sorunun nedeni ne olarak açıklanacak?  

skype microsoft anlık mesajlaşma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.