Snapchat'in Spectacles Gözlüğü Avrupa Pazarında Satışa Çıktı

Snapchat'in video kayıt edebilen gözlüğü olan Spectacles Avrupa piyasasına giriş yaptı. Tanıtım tarihiyle birlikte geniş kitlelerden ilgi toplamayı başaran Spectacles, bakalım satış anlamında istediği başarıyı yakalayabilecek mi?

Snapchat'in Spectacles Gözlüğü Avrupa Pazarında Satışa Çıktı

Amerika pazarına ilk çıktığı günden itibaren önemli ölçüde satış oranını yakalayan Spectacles gözlükleri uzun bir aranın ardından Avrupa pazarında da satışa sunuldu. Şimdilik Paris, Londra, Berlin, Barcelona ve Venedik üzerinden satışa sunulan Spectacles gözlüklerinin ülkemize gelip gelmeyeceği şuan için net değil. Öyle ki 2016 yılında satışa sunulan bu ürünün Avrupa'nın belli merkezlerine giriş yapması bile uzunca bir süre sonra gerçekleşti.

Snapchat'in Spectacles gözlükleri şuan için Avustralya, Belçika, Danimarka, İspanya, Finlandiya, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Norveç, İsviçre ve Birleşik Krallık ülkelerinde bulunan Snapchatter çevrim içi mağazalarından satın alınabiliyor. Gözlüğün fiyatı ülkelere göre değişmekle birlikte 130-150 avro arasında değişim gösteriyor.

Snapchat'in üretimini gerçekleştirdiği ilk ürün olarak kayıtlara geçen Spectacles gözlüğü ile 10 saniyelik kısa videolar çekerek Snapchat üzerinde kolaylıkla yayınlayabileceksiniz. Spectacles gözlükleri insan gözünün görüş açısına yakın 115 derecelik kamera taşırken video çekimi için gözlüğün üzerinde bir buton yer almakta.

spectacles video kayıt

Siyah, deniz mavisi ve mercan kırmızısı olmak üzere üç farklı renkle üretilip kullanıcısına sunulan Spectacles gözlüklerinin üzerinde sağ veya sol üstte bulunan butona bir kez basınca video kaydına başlayıp 10 saniyelik video kaydediliyor. Spectacles ile kaydedilen video iOS yazılımı bulunan cihazınız aracılığıyla Snapchat uygulamasına otomatik olarak aktarılarak paylaşıma hazır hale getiriliyor. Size kalan ise sadece paylaşılmaya hazır hale gelen videoyu Snapchat üzerinden "Paylaş" komutunu vermek!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.