Snapchat'i Android Platformu İçin Tekrardan Tasarlayacaklar

Popüler durumdaki sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan Snapchat Android kullanıcılarına tekrardan tasarlanacak.

Snapchat'i Android Platformu İçin Tekrardan Tasarlayacaklar

Popüler durumdaki sosyal paylaşım uygulamalarından biri olan Snapchat Android kullanıcılarına tekrardan tasarlanacak. Firmanın CEO’su ise uygulamayı geliştirmek amacıyla çalışmaların başlamış olduğunu resmen açıkladı.

Android’de yer alan Snapchat isimli uygulaması iOS uygulamasıyla karşılaştırıldığı zaman, uygulamanın özellikleri ve de performansı açısından fazlası ile geri kalmakta. Snap  şirketinin CEO’su görevindeki Evan Speigel, 2017 senesinin 3. çeyrek finansal sonuçlarını açıklar iken uygulamanın daha fazla Android kullanıcısına ulaşmasının gerekli olduğunu da itiraf etti.

Speigel öte yandan, bunu başarmak amacıyla şirketin geliştirme ile ilgili ekibinin son 5 senedir Android uygulama geliştirmesinin hakkında öğrenmiş olduklarını temel alıp Android  işletim sistemi için yeni bir uygulama oluşturacak olduğunu da belirtti. Speigel öte yandan, uygulamanın yeni  gelecek sürümünün ekibi amacıyla gelecek sene odak noktası olabileceğini açıkladı.

CEO öte yandan, mevcut durumdaki Android uygulamasının performansını geliştirmiş olduklarından dolayı Eylül ayı içerisinde kullanıcı sayısında çok önemli bir artış bulunduğunu da belirtti . Yenilenecek olduğu belirtilen Android uygulamasının tam ne zaman yayınlanacak olduğuna yönelik herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Snap şirketi, 2017 senesinin 3. çeyrek raporunda  ise 4.5 milyon  tane yeni kullanıcıya ulaşmış olduklarını açıkladı. Bu rakam ise beklenenden çok daha düşük bir seviyede. Snapchat’in  ise şu an içerisinde 178 tane milyon günlük aktif kullanıcıya sahip bulunduğu da bildirildi.

snap snapchat android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.