Snapchat Sonsuz Snap İle Sihirli Silgi Özelliğini Kullanıma Sundu

Snapchat üzerinde var olan hemen bütün ilgi çekici özelliklerin Facebook ve alt şirketleri tarafından kopyalanmasına bir karşı atakta Snapchat'ten geldi.

Snapchat Sonsuz Snap İle Sihirli Silgi Özelliğini Kullanıma Sundu

Popüler sosyal medya uygulamasu Snapchat, özellikle Instagram tarafından kopyalanan özellikleri ile sık sık gündemi meşgul etmekteydi. Bu duruma karşı atak olarak nitelendirebileceğimiz bir özellik Snapchat'ten duyuruldu.

Snapchat tarafından önceki gün kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlayacak bir özellik eklendi. Uygulama üzerinden paylaşılan fotoğraflar üzerinde kolayca düzenleme yapılabilecek "Sihirli Silgi", "Sonsuz Snap" ve "Emoji Çizme" gibi özelliklerin eklendiği Snapchat, özellikle sihirli çizgi uygulaması ile fotoğraflarda ayrıntılı düzenleme işlemini kullanıcısına sunacak.

Sonsuz Snap özelliği ile ise herhangi bir kullanıcıya sonsuza kadar izlenebilen fotoğraf veya video gönderilebilecek. Burada gönderilen video üzerine tıklanmadıkça bir döngü içinde gösterilmeye devam edecek. Bu özellik Boomerang özelliğine de oldukça fazla benziyor.

Sonsuz Snap özelliği ile paylaşılan fotoğraflar ve videolar sadece bir kez görüntülenebilme olayından da kurtulmuş olacak.

Snapchat tarafından kopyalanan özelliklerle Instagram'ın kullanıcı sayısında hızlı yükseliş Snapchat yetkililerini de oldukça endişelendirmiş gözüküyor. Hal böyleyken Snapchat'te yeni özelliklerle beraber uygulamasına olan ilgiyi arttırma gereksinimi duymuş olabilir.

 Sonsuz döngü ile birlikte sihirli silgi özellikleri kullanıcıların uygulama içinde daha eğlenceli gezinmelerini sağlayabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.