Snapchat Özel Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

Tüm özelliklerinin Facebook tarafından birebir olarak tüm alt uygulamalar dahil olmak üzere eklenmesi Snapchat'in kan kaybetmesine yol açtı. Mark Zuckerberg satın almak istediği fakat reddedildiği şirketin karakteristik tüm uygulama fonksiyonlarını kendi uygulamaları için düzenledi. Şimdi ise sosyal paylaşım formatına pekte uygun olmayan bir özellikle Snapchat güncellendi.

Snapchat Özel Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

Aslında bunun kısmen paylaşım gizliliği gibi bir durumla Facebook ve Instagram gibi ağlarda görülebileceği şimdiden tahmin ediliyor. Yinede Snapchat Özel Hikâyeler konusunda attığı adımı dikkat çekici bir noktaya ulaştırıyor. Böylelikle artık oluşturacağınız hikâyeleri belirli bir kesimle paylaşmanız mümkün hale gelecek.

Snapchat özel hikâyeler paylaşımı için normal formatı koruyarak yine 24 saat süreyle aktif kalmasını sağlıyor. Yani bir bakıma normal hikâyeden tek farkı gizliliğiniz çerçevesinde arkadaşlarınızla özel olarak sohbet etmenize olanak sağlayacak. Karşılıklı hikâye snapleri atarken herhangi bir sorunla karşılaşmadan özel gruplar halinde kayıtlar yapabileceksiniz.

Bunu yaparken normal bir Snap atmanın haricinde hiçbir şey yapmıyorsunuz. Yalnızca gönderirken Özel Hikâyeler seçiminizi yaparak seçtiğiniz gruba yöneliyorsunuz. Bu kez Snapchat hikâyeler özelliğinde olduğu gibi bu özelliğin bir benzerini Facebook ve Instagram'da görecek miyiz merak konusu olmaya başladı.

An itibariyle Google Play Store üzerinden Android cihazlarınızda Snapchat uygulamasını güncelleyerek özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir yandan eskisi gibi herkese açık hikâyelerinizle eğlenirken en özel anlarınız için kişiler arası Snap devri başlamış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.