Snapchat İçin Türkiye Sticker Güncellemesi Yapıldı

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi olan Snapchat programı içerisine Türkiye’ye özel olan sticker’lar getirildi.

Snapchat İçin Türkiye Sticker Güncellemesi Yapıldı

Dünya üzerindeki en fazla kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi olan Snapchat programı içerisine Türkiye’ye özel olan sticker’lar getirildi. Dağıtıma sunulmuş olan yeni güncelleme ile  beraber Snapchat üzerinde yerel görsellerimizde yer alıyor olacak.

Dağıtımı yapılmış olan yeni stickerların en önemli özelliklerinden biri Türkiye’ye özel bulunması.  Artık paylaşımlarınız fazlasıyla yerel temalı de olabilecek. Yayınlanmış olan güncelleme ile beraber arkadaşlarınızın Snap’lerini izlemek amacıyla kişinin ismine basılı tutmanız yeterli olabilecek. Böylelikle onlara snap yollayabilmeniz de olanaklı.


iOS'un sürümüne gelmiş olan önemli bir yenilikte paylaşımlara Snapchat’in eklenmiş olması oldu. Dokun ve 
 de paylaş özelliği içerisinde artık bu uygulamayı da görebiliyor olacaksınız. Snap Haritası içerisinde Hayalet Modu’nu ne kadar kalmayı istediğinizi de kendiniz belirleyebiliyor olacaksınız.

Ülkemize özel bir şekilde hazırlanmış olan stickerları kullanmak amacıyla videoya ya da fotoğraflı paylaşım kaydını gerçekleştirdikten sonra Sticker ikonuna basılı tutmanız yeterli. Normal biçimde kullanılan stickerlarin arasında, ülkemize özel durumdaki stickerlar da karşınıza çıkmış olacak. Bu etiketlerin arasında ölçeklendirme ve de  birden çok etiket kullanımı ise olanaklı.

Android ile iOS platformları için yayınlanmış olan bu güncelleme ile beraber cihaz bazlı etiketler de ekleyebiliyor olackasınız. Bunların arasında ise  hava durumu ile birlikte rakım ve pil durumu gibi yenilikler de mevcut. Güncellemenin yerelleştirme ile ilgili desteğiyle ''kanka'' şeklindeki etiketi de uygulamanın ekosistemi içine dahil edildi.

snapchat türkiye sticker güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.