Snap 3D Kılıfı İle VR Gözlüğe İhtiyaç Duymadan 3D Görüntü İmkanı!

3D filmler, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik teknolojilerinin ulaştığı son nokta olarak hologram dikkat çekiyor. Artık bulunmadığı yerde konser veren sanatçılar, yitirilen değerlerin tekrardan konferanslara konuk olması mümkün. Bu teknoloji ağının etrafında MOPIC Snap 3D kılıfı ise telefonlarınızdan ve tabletlerinizden 3D seyir zevkinizi üst noktalara çıkarmayı hedefliyor.

Snap 3D Kılıfı İle VR Gözlüğe İhtiyaç Duymadan 3D Görüntü İmkanı!

Akıcı bir biçimde görüntüyü 3D olarak aktarmayı başaran ve bunun için 3D gözlük gibi bir ekipmana ihtiyaç duymayan teknoloji MOPIC tarafından üretildi. Şeffaf bir kılıfı andıran ürünün Nintendo 3DS, Android ve iOS telefon ya da tabletler için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Keza 4'' ile başlayıp 23'' boyutlara kadar ulaşan farklı modellerden söz etmek mümkün.

Telefonun ön yüzüne yerleştireceğiniz MOPIC Snap 3D kılıf şeffaf bir biçimde ekrandaki görüntüyü 3D olarak aktarıyor. Bunu başarmak için dışbükey mercek teknolojisini kullanan firma testlerde elde edilen başarının ardından satışlara başladı. Üç boyutlu oyunlar ve navigasyon desteğini size en iyi şartlarda sunuyor.

Üstelik M Player App isimli video oynatıcı üzerinden oynattığınız içeriklerde cihazın ön yüzünde yer alan Selfie kamerası sizin gözünüzü izlemeye programlanıyor. Bu durum tamamıyla bakış açınızı yakalamak ve dışbükey merceklerin buna uygun görüntüler sunmasını sağlamayı amaçlıyor. Uzmanlara göre Snap 3D telefon kılıfı ile %95'in üzerinde bir doğruluk payıyla müthiş bir seyir zevki tadabilirsiniz. Tabi ki böyle bir teknolojinin size maliyeti en merak ettiğiniz sorulardan birisidir. Mopic Snap 3D kılıf fiyatları ekran boyut seçeneğine bağlı olarak 25 $ gibi gayet uygun bir etiketle karşınıza çıkacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.