Skyrim Oyunu Haftasonuna Özel Olarak Bedava Sunuldu

Piyasa üzerindeki en iyi özellikteki açık dünya RPG oyunlarından bir tanesi olarak kabul edilmiş bulunan Skyrim, çok güzel bir hafta sonunu geçirmeniz amacıyla kısa bir zaman geçerli olmak üzere ücretsiz oldu.

Skyrim Oyunu Haftasonuna Özel Olarak Bedava Sunuldu

Piyasa üzerindeki en iyi  özellikteki açık dünya RPG oyunlarından bir tanesi olarak kabul edilmiş bulunan Skyrim, çok güzel bir hafta sonunu geçirmeniz amacıyla kısa bir zaman geçerli olmak üzere ücretsiz oldu. Bethesda şirketinin en başarılı oyunlarından bir tanesi olarak kabul edilmiş olan The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununa ücretsiz bir şekilde erişebileceğiniz bu  özel kampanya, PC ve  de Xbox One kullanıcılarına özel bir şekile yayınlanacak. Xbox konsolunun kullanıcıları bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak amacıyla Xbox Live Gold isimli aboneliğine sahip olmalıdır.

10 Eylül Pazar gününde saat 20:00’a kadar erişebilecek olduğunun Skyrim oyunu bu ücretsiz kampanyası ile beraber oyunu beğenenlere çok güzel bir indirim de yapmakta. Steam üzerinde normalde 114,99 Türk Lirası tutarından satılan oyun %50 bir indirimle 57,49 Türk Lirası tutarından satın alınabilir. Üstelik bu sunulan teklifin geçerlilik zamanı ücretsiz hafta sonundan  hemen sonra da 19 Eylül tarihine kadar devam ediyor olacak. Xbox One platformu içinse bu zaman değişebilir.

Skyrim oyunu ilk önce 2011 senesi içerisinde PC ile birlikte PlayStation 3 ve de  Xbox 360 konsol kullanıcıları için paylaşılmış, sonrasında Ekim 2016 tarihinde PC ile birlikte PS4 ve de Xbox One’a gelişmiş bir takım özellikler ve oyunun bütün DLC’leri ile beraber gelmişti.

Eğer siz de RPG oyun türünü çok fazla seviyorsanız, bu türde yer alan en ünlü oyunlarından bir tanesine şans vermenizi önermekteyiz. 

skyrim rpg the elder scrolls v:skyrim special edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.