Skype'nin iOS İçin Güncellendiği Açıklandı

Microsoft şirletinin tarafından yapılmış olan açıklamayla beraber Skype uygulamasının iOS platformu için hazırlanmış olan sürümü de yenilendi. Yenilenmiş olan Skype ile artık giriş yapabilmek çok daha basit.

Skype'nin iOS İçin Güncellendiği Açıklandı

Microsoft şirletinin  tarafından yapılmış olan açıklamayla beraber Skype uygulamasının iOS platformu için hazırlanmış olan sürümü de yenilendi. Yenilenmiş olan Skype ile artık giriş yapabilmek çok daha basit.

Eğerki iPhone üstünde Skype kullanmaktaysanız, App Store'a gidip uygulamanızı güncellemenizin gerekli olduğunu hemen hatırlatalım. Çünkü bugün yayımlanmış olan yeni güncelleme ile beraber Skype uygulaması artık çok daha kullanışlı bir duruma geldi.

iPhone üstünde Skype kullanmakta olan kişiler artık nasıl hissetmekte olduklarını Mood Messages ismi verilen yeni bir özellik ile arkadaş listeleriyle paylaşabilecekler. Bu  belirtilen özelliği artık klasik bir duruma gelmiş ''Durum güncellemeleri'' gibi algılamamak gerekli çünkü  bunun çalışma prensibi komple değişik bir şekilde tasarlanmış halde.

Bunun dışında ise güncelleme ile beraber artık arkadaşlarınıza göndermiş olduğunuz mesajların karşı tarafa iletilip iletilmemiş olduğunu da görebileceksiniz. Bu özellik ise uzun zamandır Skype kullanıcıları tarafından Microsoft şirketinden istenmekteydi.

Son olarak  ise uygulamaya kullanıcı isminiz ve şifrenizle giriş yapmış olduğunuz sistem içerisinde de güncellemeler gerçekleştirildi ve bunun sayesinde artık çok daha hızlı olarak ve basit bir şekilde uygulamaya giriş yapabilecek olmanız sağlandı.

Güncellemeyi indirebilmek amacı ile tek yapmanız gerekli olan şey de az önce belirtmiş olduğumuz gibi App Store'a gidip Skype uygulamasını bulabilmek ve 8.4.3 isimli  güncellemesini hemen indirmek. Sonrasında yukarıda bahsi geçmekte olan bütün özelliklerden yararlanabileceksiniz..

ios microsoft skype
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.