Skype İle iPhone 8 Bir Türlü Anlaşamamakta

iPhone 8 modeli ile iPhone 8 Plus isimli modelinin yeni almış olan kullanıcılar Skype programını kullanamamaktan dolayı çok fazla şikayetçi.

Skype İle iPhone 8 Bir Türlü Anlaşamamakta

iPhone 8 modeli  ile iPhone 8 Plus isimli modelinin yeni almış olan kullanıcılar Skype programını kullanamamaktan dolayı çok fazla şikayetçi. 

Apple şirketi, iPhone 8 modeli ve de  iPhone 8 Plus modelinin ilk sevkiyatlarını resmi bir şekilde başlattı fakat akıllı telefonu alan ilk sahipleri  ise bazı uygulamaları kullanma konusunda problem yaşamakta. Bu uygulamalardan bir tanesi ise Skype  uygulaması olmuş bir halde.

Kullanıcıların  yapmış olduğu şikayetlerine bakılır ise internet üstünden iletişim kurulmasını sağlamakta olan popüler uygulamalar arasından Skype, yeni  çıkan iPhone modelleri içerisinde düzgün bir şekilde çalışmıyor. Skype uygulamasının son sürümünü iPhone 8 modelindeki serisi cihazına yüklemiş olanlar, gizemli durumdaki bir hata nedeni ile Microsoft şirketine ait uygulamasının devamlı bir şekilde çökmüş olduğunu ifade etmekte.

Microsoft şirketinin ise bu durumdan tamamen haberdar ve de bir düzeltme üstünde çalışmakta olması ise çok fazla sevindirici. Firma, yakın bir  zaman içinde bir güncelleme ile beraber  bu problemi düzeltecek olduklarını müjdeleyip kullanıcıları birazda olsa rahatlatmayı başarmış oldu. Mühendisler tarafından düzeltmenin geliştirilme aşamasında olduğu ve de  şu anda bir test sürecinde bulunduğunun da altı çizilmekte.

Şimdilik ise iPhone 8 modeli ve de  iPhone 8 Plus  modelindeki cihaz sahiplerinin Skype isimli uygulamayı kullanmaya devam edebilmeleri için maalesef bir zaman daha beklemeleri gerekiyor.

apple iphone 8 skype
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.