Skype Hakkında Tüm Detaylar

Anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşmanın en kolay ve bilindik uygulamalarından biri olan Skype hesabı nasıl açılır, Skype hesabına giriş yapma ve Skype şifre kurtarma, Skype şifre değiştirme, Skype şifre hatırlama nasıl yapılır. Detaylar için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.

Skype Hakkında Tüm Detaylar

İnternet üzerinden dünya üzerinde aynı uygulamayı kullanan ve kullanıcı adı yada mail adresi bulunan herkesin karşılık ve donanımlara bağlı olarak görüntülü ve sesli anlık olarak görüşme yapabildikleri yeni uygulama Skype, eski adıyla MSN nasıl kayıt olunur. Skype nasıl indirilir sizler için haberimizde derledik.

Skype Adresi almak aslında bir anlamda hotmail hesabı almakla aynıdır. Bİlgisayarınızdan arama motoruna Hotmail yada direk olarak Skype yazdığınızda karşınıza çıkan ilk biglendirme yazısı sizi doğru yere yönlendirecektir. Bir mail hesabı açarak Skype adresine sahip olmak çok kolay.

SKYPE PROGRAMI İNDİRME VE SKYPE HESABI AÇMA:

Bir Skype hesabı açmak için Hotmail uzantılı bir mail adresi almak yeterli. Bilgilerinizi eksiksiz ve tam olarak girdikten sonra belirleyeceğiniz mail hesabı ile Skype'ye giriş yapabilirisiniz. Dilerseniz Hotmail sayfanız açıkken sağ üst köşede bulunan Skype butonuna basarakta erişebileceğiniz Skype hesabınız için dilerseniz direk olarak Skype İndir butonuna basarakta bilgisayarınıza bu programı indirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak yönergeleri doğru olarak ''evet'' yada ''ileri'' butonuna basarakta İndirme işlemini gerekleştirebilirisiniz. 

SKYPE NASIL KURULUR:

Bilgisayarınıza indirdiğiniz Skype Uygulamasını kurduktan sonra ''Skype adı, Mail adresi veya Cep Telefonu Numarası'' yazılı yere mail adresinizi girip mail şifrenizi de parola bölümüne yazmanız durumunda Skype hesabınız açılacak.

SKYPE NASIL KULLANILIR:

Açılacak olan Skype hesabınız üzerinden dost ve tanıdıklarınızla,istediğiniz aile fertlerinizle ister yazışarak isterseniz kamera aparatı yardımıyla görüntülü konuşarak iletişim sağlayabilirisiniz. Sol üst köşede resminizin altında artı işaretiyle birlikte yeni yazan yere ''+Yeni'' sohbet etmek istediğiniz kişinin mail yada skype adresini yazmanızsa sizin o kişiyle irtibat kurmak için davet isteği yollanıza vesile olacak.

SKYPE ŞİFRE UNUTMA VE GERİ ALMA:

Skype şifresinin kaybolmasındaysa hotmail şifrenizin kaybolması adımları izlenir. Çünkü Hotmail şifreniz kaybolmuş demektir ve kurtarma maili yada cep telefonuna gelecek özel bir şifre yada gizli sorunuzun cevabını biliyor olmalısınız. Bunlar için hotmail hesabı açarken bu soruların cevaplarını kolay olmayan ama sizin de ubutmayacağınız bilgilerle doldurmanız mecburi ve gereklidir.

Skype Skype giriş Skype indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.