Skype Bile Snapchat'ten Çalıntı Yaptı

Microsoft şirketi daha fazla kurumsal kullanım odağına sahip bir imaj çizmeyi başaran Skype mesajlaşma servisini çok daha eğlenceli duruma getirerek bütün herkes tarafından sahiplenilmesini sağlamayı istiyor.

Skype Bile Snapchat'ten Çalıntı Yaptı

Microsoft şirketi daha fazla kurumsal kullanım odağına sahip bir imaj çizmeyi başaran Skype mesajlaşma servisini  çok daha eğlenceli duruma getirerek bütün herkes tarafından sahiplenilmesini sağlamayı istiyor. Görüne bakılır ise firma da bunu çoktan başarmış durumdaki Snapchat ve de Instagram gibi servislerden esinlenmeye devam edip gerçekleştirmiş olacak.

Akıllı fotoğraf efektleri sayesinde kullanıcılar, her fotoğraf içerisinde ne olduğuna bakarak efekt seçeneklerini  istediği gibi özelleştirebiliyor olacak. Bu bahsi geçen efektlerin kullanılması da fazlası ile basit. Yalnızca fotoğrafı çekmektesiniz ve de ekranın üst kısmında yer alan sihirli bir değnek tuşuna basmaktasınız. Bu şekilde yeni fotoğraf efektlerine de erişim sağlamış olacaksınız.

Microsoft  şirketi bu fotoğraf efektlerinin aralarında akıllı yüz çıkartmaları ile birlikte yüzü değiştirme, konum ve de hava gibi seçenekler yer aldığını açık bir şekilde belirtiyor. Öte yandan bütün bunların devamlı bir şekilde değişebilecek olduğunu da belirtmekte büyük bir yarar var. Haftanın değişik günlerinde ve de tatillerde değişik efektlerle  de karşılaşabiliyor olacaksınız.

Hem iOS platformu  hem ise Android platformu için sunulmuş olan bu yeni fotoğraf efektlerini sohbetlerini içerisinde ve öne çıkanlar içerisinde de kullanmanız olanaklı. Tabii ki  de bunun için uygulamanızı güncellemeyi kesinlikle unutmayın.

microsoft skype snapchat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.