Skoda'nın Yeni SUV Kodiaq Modeli Skoda Showroomlarında Satışa Sunuldu

Alman devi Skoda'nın Suv modellerinden yenisi olan Kodiaq Türkiye'de Skoda showroomlarında 109.900TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Skoda'nın Yeni SUV Kodiaq Modeli Skoda Showroomlarında Satışa Sunuldu

SUV sınıfına yeni bir nefes getirecek olan Kodiaq, şık tasarımının yanında pratik kullanım kolaylığını da sürücüsüne önemli derecede hissettirirken 1.4 TSI ve 2.0 TDI motor seçenekleri ile showroomlardaki yerini aldı.

Yüce Oto Skoda Genel Müdürü Tolga Şenyücel, SUV segmenti araç tercihinin tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de son yıllarda artış gösterdiğini belirtirken Kodiaq ile bu segmentte iddialarını ortaya koyduklarını açıkladı.. Kodiaq modelinin Skoda markası için yen bir dönemin işaretini verdiğini belirten Şenyücel, SUV segmentinde yaşanan rekabetin yüksek boyutlarda olduğunu sözlerine eklerken Kodiaq modelinin ülkemizde çok sevileceğini, markaya ait olan değeri bu modelle arttırırken genel pazardaki gücünü de arttıracağını belirtti. Superb ve Octavia ile istanbul escort bayan yakaladıkları başarılı çıkışı Kodiaq ile de devam ettireceklerini sözlerine ekleyen Şenyücel, modele olan inançlarının tam olduğunu belirtti.

Skoda'nın Kodiaq modeli Ambition, Style ve Prestige olarak üç donanım seçeneği ile satışa sunulurken 125 ila 190 HP arasında bu modeller değişken gücü kullanıcısına sunacak. Tercihen 6 ileri manuel veya 6-7 ileri DSG otomatik şanzıman seçenekleri ile satın alınabilecek olan Kodiaq, 2 veya 4 çeker seçeneklerini de bulunduruyor.

Standart 5 koltuk seçeneği ile sunulan SUV, opsiyonel olarak 7 kişilik kapasite ile de satın alınabiliyor. Sınıfının en uzun bagaj uzunluğunu 4697mm ile sunan Kodiaq Türkiye'de 109.900TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.