Skoda 2017 Model Superb RS İle Geliyor

Skoda tarafından 2017 yılı için hazırlanan yeni otomobil ''RS'' 2017 yılı itibariyle satışa çıkacak. Araç iç ve dış detaylarıyla oldukça iddialı...

Skoda 2017 Model Superb RS İle Geliyor

Son teknoloji ve gelişmelere ayak uydurmaya özen gösteren Skoda, 2017 yılı için planladığı ve RS ismini verdiği yeni otomobili için çalışmalara başladı.

2017 Yılının son çeyreğine Skoda Kodiaq ile giren ve Avrupa'nın bir çok noktasında ilgi gören SUV modelinin ardından RS ile daha çok kişiye ulaşmayı amaç ediyor. Skoda, bu yeni modellerinde tamamen kasa değişimine giderken, iç aksesuar ve ön konsollarda da bam başka ve modern bir hal almayı amaçlıyor.
Yakın zaman içerisine üretimine başlanacak ve 2017 Yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacak olan RS modelinin Superb versiyonu olarak üretileceği bilgisine ulaşıldı.

Ayrıca Skoda tarafından da açıklanan RS modelinin beklenilenden çok daha üst seviyede olacağı öğrenildi. Skoda Merkez Yönetim Direktörü Michael Irmer, RS'nin orta segment fiyatıyla üst segment özelliklere sahip olacağını iddia etti. Irmer, Superb RS'nin sedan ve hatcback kasalarının yanı sıra otomatik ve manuel vites opsiyonlarının da bulunacağını ve özellikle de 1.6 Motor gücüyle tam performansa erişmesi için planlamalar yaptıklarını da ifade etti.

Skoda Superb RS 2017 Model Michael Irmer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.