Şişecam Cam Ambalaj, Olivtech 2017’de ürün ve çözümlerini tanıtacak

Fuarı 2017’de geniş ürün yelpazesiyle sektöre yönelik ürünlerini sergileyecek. Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ve yerli yabancı sektör profesyonellerinin bir araya geleceği Olivtech Fuarı 2017’de zeytin, zeytinyağı, süt, süt ürünleri ve teknolojilerinin yanı sıra fermente edilmiş içeceklere de yer verilecek.

Şişecam Cam Ambalaj, Olivtech 2017’de ürün ve çözümlerini tanıtacak

26.04.2017 – Avrupa’nın ve dünyanın beşinci büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, 26-29 Nisan tarihleri arasında bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Olivtech Fuarı 2017’de, yerli yabancı sektör profesyonellerini ağırlayacak. Şişecam Cam Ambalaj, gıda sektörüne yönelik olarak düzenlenecek fuarda, cam ambalaj konusundaki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne serecek.

 

Bu yıl fuarda zeytin, zeytinyağı, süt, süt ürünleri ve teknolojilerinin yanı sıra fermente edilmiş içecekler de sunulacak. Şişecam Cam Ambalaj, fuarda geniş ürün çeşitliliğini, çözüm ve hizmetlerini, üretim kabiliyetini ziyaretçileri ile paylaşacak.

Alanında Türkiye’nin tek fuarı olan Olivtech bu yıl 7. kez yerli yabancı sektör profesyonellerini ağırlıyor. Şişecam Cam Ambalaj, fuar ziyaretçilerini ve sektöre hizmet veren tedarikçileri B holü 134 numaralı standında ağırlamaya hazırlanıyor.

 

 

Şişecam Cam Ambalaj Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Cam Ambalaj, günümüzde toplam 2,3 milyon ton/yıl üretim hacmiyle hem Avrupa’nın hem de dünyanın 5’inci büyük cam ambalaj üreticisidir. Şişecam Cam Ambalaj, Türkiye ile birlikte Gürcistan, Rusya ve Ukrayna olmak üzere 4 ülkede toplam 10 üretim tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye pazarını lideri konumundaki Şişecam Cam Ambalaj gıda, su, maden suyu alkollü ve alkolsüz içecekler ile ecza ve kozmetik sektörlerine 6 cc'den 15.000 cc'ye kadar çeşitli hacim ve renklerde cam ambalaj sağlamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.