Simsiyah Renge Sahip iPhone 7 Modelini Alacaklar İçin Bir Müjde

iPhone X modeli ve de iPhone 8 ailesiyle karşımıza çıkmış olan Apple şirketi, iPhone 7 modelini almayı isteyenleri de hiç bir şekilde unutmadı.

Simsiyah Renge Sahip iPhone 7 Modelini Alacaklar İçin Bir Müjde

iPhone X  modeli ve  de iPhone 8 ailesiyle karşımıza çıkmış olan Apple şirketi, iPhone 7 modelini almayı isteyenleri de hiç bir şekilde  unutmadı. Apple şirketi, iPhone 7 modellerine Jet Black yani diğer adıyla Simsiyah renk şeklindeki seçeneği güncelledi.

Geçmiş olduğumuz sene tanıtılmış olan iPhone 7 ve de iPhone 7 Plus modelleri ile ilk defa karşımıza çıkmış olan Jet Black rengi bulunan seçeneği oldukça beğenilmiş idi. Antenle ilgili çizgilerini gizlemeyi başaran ve de parlak siyah rengi ile iPhone 7 ailesi fazlasıyla havalı bir görünüme de sahip olmuş idi.

Fakat Apple şirketinin bu konu ile ilgili kötü bir sürprizi gerçekleşmiş ve de  bu renk seçeneğini yalnızca 128 GB'lık ve 256 GB'lık bir depolama kapasitesiyle beraber satışa sunmuş idi.

Fazlası ile basit çizilmesi ile birlikte  pek çok defa gündeme gelmiş olan bu renk, nihayet 32 GB'lık bir depolama kapasitesiyle beraber satışa çıkartıldı. Ülkemiz içerisinde Simsiyah şeklinde isimlendirilen bu renk seçeneğinde yer alan bir iPhone 7 veyahut iPhone 7 Plus modeline sahip olmak içinde 2 ila 3 hafta sürebilen gönderim zamanını beklemeniz gereklidir.

Bugün itibari ile satışa çıkmış olan 32 GB'lık Simsiyah renk seçeneği bulunan iPhone 7 modelinin fiyatı 3.299 Türk Lirası tutarında belirlenmiş iken 32 GB'lık Simsiyah renk seçeneğinde yer alan iPhone 7 Plus modelinin fiyatı da 3.999 Türk Lirası tutarında listelendi.

apple iphone iphone 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.