Şimdiye Kadar Yapıldığı Açıklanan En Güçlü Durumdaki SUV Modeli

Mercedes bünyesinde yer alan orijinal modifiye ve de motor servislerinden Brabus, canavar şeklinde biteleyebilecek olduğumuz bir SUV ile karşımıza çıktı.

Şimdiye Kadar Yapıldığı Açıklanan En Güçlü Durumdaki SUV Modeli

Mercedes bünyesinde yer alan orijinal modifiye ve de motor servislerinden Brabus, canavar şeklinde biteleyebilecek olduğumuz bir SUV ile karşımıza çıktı. Mercedes-AMG G65 isimli modelini komple elde geçirmiş olan ekip, şimdiye kadar yapılmış olan en güçlü SUV modeli Brabus G65 ile birlikte  ne asfalt ne ise kapalı bir yol dinlemekte.

Modifiye edilmiş  olan 6.3 litrelik çift turboya sahip V12 motoru ile birlikte 887 beygirlik gücü ve de  1500 Nm tork üretebilen Brabus G65  isimli modelinin, güvenlik nedeni ile arka tekerleklerinin ise 1200 Nm'yle sınırlanmış bir durumda olduğunu belirtelim. Yani asıl olarak, tam 1500 Nm'lik tork zevki de yaşatılmamakta.

G65 SUV modeli, 100 kilometreye ise 3.9 saniye içerisinde çıkabiliyor. Bu değerde modifiyeli  olan modelin, orijinaline bakılırsa 1.4 saniye  çok daha hızlı  bir durumda olduğunu gösteriyor. Maksimum durumdaki hızı ise 270 km/s şeklinde verilmekte.

Deri kaplamayla yapılan bir kabinin sunulmuş olduğu bu SUV, orijinal durumdaki G65’ten değişik bir şekilde koltuk arka kısımlarında 4.3 inçlik dokunmatik panellerle gelmekte. Ek bir şekilde bardak tutucular ile birlikte ısıtma ve de  soğutma işlevleri ise tekrar bu koltukların yeniliklerinin arasında yer alıyor. Kısaca açıklamak gerekirse içeridekileri çok konforlu bir yolculuk beklemekte.

Yalnızca 10 tane üretilecek olduğu açıklanan 800.000 dolar değeri bulunan Brabus G65 modeli, 14 Eylül tarihinden itibaren halka açılmış Frankurt Otomobil Fuarı 2017 etkinliği kapsamında da boy göstermekte.

mercedes brabus mercedes-amg g65
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.