Şimdi de Lenovo Motorola Moto M

Akıllı telefon pazarında gücünü Motorola ile kazanan Lenovo, 1 milyon satan Moto Z serisinin ardından Moto M ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şimdi de Lenovo Motorola Moto M

Lenovo, Moto Z adını verdiği akıllı telefondan sonra şimdi de Motorola Moto M için düğmeye bastı. M serisini alacak olan yeni model orta segment kullanıcılar için olacak ama bu seride hem hızlı hemde kullanıcısı için daha fazla performans sağlayacak.

Akıllı telefon pazarında yıllardır verdiği mücadeleyi Motorola Moto Z ile kıran ve 1 milyon satış rakamını geçen Lenovo, bu başarısını devam ettirmek ve üstlendiği misyonu sürdürmek için yepyeni bir telefon üzerinde çalışmaya başladı. Motorola Moto M adı verilecek olan bu yeni telefonun özellikleriyse Moto Z'den aşağı kalmayacak. Tek farkı Moto Z modeline göre daha uygun ve bir alt segment kullanıcılarına hitap edecek.

Özellikleri açıklanan ve 2017 yılı itibariyle piyasada olması beklenen Moto M serisi, tıpkı Z serisi gibi üstün özelliklere sahip olacak. Kavisli ekran özelliğinin de kullanılacağı Moto M serisinde, metal gövde 3050 mAh pil ömrü, hızlı şarj, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, parmak izi okuyucusuyla güçlendirilmiş güvenlik önlemi. Gorilla Glass 5 ekran camıyla güçlendirilmiş ve kırılmalara 2 kat daha dayanıklı ekran bulunacak.

Avrupa satış fiyatı 300 Dolar civarında olacak olan Lenovo Moto M'nin, Türkiye'de reyonlara çıkış bedelinin vergilerde dahil 1.500 TL olması bekleniyor.

Lenovo Motorola Moto M Moto Z Lenovo Motorola Moto M
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook Profil Resmi Koruma Özelliği İle Dolandırıcılara Geçit Vermeyecek
Facebook Profil Resmi Koruma Özelliği İle Dolandırıcılara Geçit Vermeyecek
Google Glass Güncelleme İle BlueTooth Bağlantı Desteğini Aldı
Google Glass Güncelleme İle BlueTooth Bağlantı Desteğini Aldı