Şimdi De Kablosuz Kulaklık Patladı !

Batarya patlamalarına alıştık. Ancak bu kez de kablosuz kulaklık patladı ! Dehşet veren olay uçakta gerçekleşti. Müzik dinleyen kadın ne olduğunu anlayamadan acılar içerisinde kaldı.

Şimdi De Kablosuz Kulaklık Patladı !

Günümüzde akıllı telefonlar oldukça yaygın kullanılırken teknoloji şirketlerinin birbirleriyle girdikleri yarışta sürekli daha iyisini yapma istekleri büyük felaketlere de yol açabiliyor. Daha gelişmiş bataryaları üretmeye çalışırken yaşanan patlama sorunları, mühendislikteki yanlışlıklar buna örnek olarak gösterilebilir. Aynı zamanda teknolojinin önemli yeni icatlarından biri olan elektronik sigaralar da sürekli patlayabiliyor. Ancak bu kez patlayan şeyi duyduğunuz da inanamayacaksınız ; Telefon kulaklıkları da patlamaya, alev almaya başladı !

Uçak ile yolculuk eden bir kadın, yolculuk sırasında kablosuz kulaklığı ile müzik dinlemek istedi. Kablosuz kulaklığı ile normal bir şekilde müziğini dinleyen kadın birden büyük bir şok yaşadı. Kablosuz kulaklık patladı ve uçakta yoğun bir paniğe neden oldu. Kadının kulağında ve yüzünün belli bölgelerinde ciddi yanıkların görüldüğü öğrenildi. Kulağında baloncuk şeklinde yanıkların bulunduğu ve aynı zamanda ciddi ölçüde kızarıklıkların, cilt soyulmalarının görüldüğü kadının yüzünün belli bir bölümünün siyah hale gelmesi de gözlerden kaçmadı. Kadın, kulaklığında sıcaklık hissettiğinde onu tutup fırlattığını ancak çok geç olduğunu, canının yandığını ifade etti. Bu durum kablosuz kulaklık hususunda kullanıcıların satın almadan önce bir kez daha düşünmelerine neden olacak gibi gözüküyor.

 

kablosuz kulaklık patladı teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.