Sibel Kekilli'nin instagram Hesabı Türkiye İçin Kapandı

Fatih Akın'a ait olan ''Duvara Karşı'' isimli filmde üz kazanan ve daha sonrasında Game of Thrones dizisi içerisinde Shae karakteriyle karşımıza çıkmış olan oyunculardan Sibel Kekilli, Instagram hesabını Türkiye'de yer alan kullanıcılar için tamamen kısıtladı.

Sibel Kekilli'nin instagram Hesabı Türkiye İçin Kapandı

Fatih Akın'a ait olan ''Duvara Karşı'' isimli filmde üz kazanan ve daha sonrasında Game of Thrones dizisi içerisinde Shae karakteriyle karşımıza çıkmış olan oyunculardan Sibel Kekilli, Instagram hesabını Türkiye'de yer alan kullanıcılar için  tamamen kısıtladı.

Instagram hesabına gelmekte bulunan kötü yorumlar ile ilgili bu şekilde bir şey yapmış olduğunu söyleyen Kekilli, konu ile alakalı olarak bir tane de açıklama paylaştı.

Hesabı üzerinden bir açıklama paylaşmış olan Kekilli açıklamasında; ''Kısa bir zaman için veda etme zamanıdır… Öyle görünmekte ki paylaşmış olduğum son 2 gönderiyle fazlasıyla hassas bir konuya değinmişim. İyi tarafı şu ki bütün o ikiyüzlüler, maskelerini çıkartıp çirkin yüzlerini göstermiş oldular. Burada ise her şeyi yeni baştan açıklama yapmaya hiç niyetim bulunmuyor, ancak her şey tek bir sonuca varmakta: Bir tane kadın ne yapmış veyahut yapıyor olur ise olsun, bu yalnızca ve yalnızca ONUN yaşamı ve ONUN bedenidir. Mini bir etek giymek, otobüste yalnız oturmak, sokak ortasındayken bira içmek- ise bunlar onu fiziksel veyahut psikolojik bir şekilde taciz etme hakkını hiç kimseye vermez. Bıkmadan ve usanmadan beni desteklemekte olan tüm hayranlarıma çok çok teşekkür ederim. Sizleri seviyorum.'' şeklindeki sözlerine  de yer verdi.

Şu an içerisinde hesabı görüntülemeye çalıştığınızda; ''Kısıtlı Profil'' şeklindeki yazı görünürken ''Bulunduğun bölge içerisinde bu profile ulaşılamıyor'' şeklindeki uyarı çıkıyor.

sibel kekilli duvara karşı game of thrones
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.