Sherlock izlemeyelim de Arka Sokaklar mı izleyelim?

BBC’nin en sevilen dizilerinden biri olan ve milyonlarca takipçisi olan dizinin 4. Sezonun ne zaman başlayacağına yönelik söylentilerin ardı arkası kesilmiyor.

Sherlock izlemeyelim de Arka Sokaklar mı izleyelim?

Arthur Conan Doyle’ın (1854) romanında yarattığı İngiliz karakter Sherlock Holmes, günümüz dünyasınında da varlığını koruyor. Tabii, Mark Gatiss'in Sherlock'u bir televizyon dizisi kahramınına dönüştürüşü bunda büyük pay sahibi.Sherlock böylece milyonlarca kişinin hayran olduğu bir dizi karakterine dönüştü.

Dizinin ilk bölümü 2010 yılında mini dizi olarak yayınlandı fakat aldığı olağanüstü beğeni nedeniyle bir yıl sonra yeni sezona 6 bölümle kaldığı yerden devam etti. Fakat dizi 3. sezonunun ardından büyük bir ara verdi. Hatta 4. Sezonun çekilip çekilmeyeceği, çekilse de hangi karakterlerin devam edeceği konusu hep muallakta kaldı. Bu da dizinin milyonlarca takipçisinin bir hayli tepkisini çekiyor.

Sherlock 4. Sezonu ne zaman başlayacak?

Dizi yapımcılarından Steven Moffat, Sherlock'un yeni sezon çekimlerinin 2016 baharından önce gerçekleşmeyeceğini duyursa da yılın ortasını aştığımız bu günlerde yeni sezon başlamış değil.

Fakat son söylentilere göre 2017 yılının başlarında dizinin artık başlayacağı duyuruldu ve Sherlock sevenler rahat bir nefes aldı. Umarız bu kez hayallerimiz yıkılmaz. 

sherlock sherlockholmez dizi bbc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.