Sezen Aksu'nun Yeni Albümü Sosyal Medyada Çok Beğenildi

Sosyal medyada Sezen Aksu'nun yeni albümüne yoğun bir ilgi var. Ünlü şarkıcı Tarkan da, Sezen Aksu tarafından çıkarılan yeni albümü çok sevdi. Tarkan, Sezen Aksu'yu dinlerken onu ne kadar beğendiği her halinden belliydi.

Sezen Aksu'nun Yeni Albümü Sosyal Medyada Çok Beğenildi

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi şarkıcılarından olan Sezen Aksu, geçtiğimiz günlerde Biraz Pop Biraz Sezen isimli yeni bir albümünü müzik severlere sundu. Üstelik Sezen Aksu, bu albümü tamamen ücretsiz bir biçimde ünlü video platformu YouTube üzerinden resmi kanalı aracılığıyla paylaştı. Albüm oldukça beğenildi. Özellikle de Tarkan albüme hayran kaldı.

SOSYAL MEDYADA ÇOK SEVİLDİ

Sezen Aksu'nun paylaştığı albümü dinleyenler albümü son derece başarılı buldular. Albümün en dikkat çekici yanlarından birisi de pop ile Sezen Aksu'nun kendine has tarzının çok güzel bir biçimde harmanlanarak sunulmuş olmasıydı. Zaten Sezen Aksu da albümünün ismini Biraz Pop Biraz Sezen koyarak albümün içeriği ile ilgili önceden ipucu vermişti.

TARKAN'DAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Ünlü Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımında, Sezen Aksu'nun yeni albümünü dinlerken poz verdi ve çok beğendiğini ifade etti. Tarkan, yaptığı paylaşımın altına Sezen Aksu'ya yönelik övgü dolu sözler sarfetti. 

tarkan sezen aksu sezen aksu yeni albümü sezen aksu biraz pop biraz sezen albümü dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.