Şeyda Coşkun ile 21 Günde Yeni Hayata Merhaba

Spor ve yürüyüş denildiği zaman akla ilk gelen isim olan Şeyda Coşkun, kişiye özel hazırladığı 21 günlük hafifleme programı ile kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor.

Şeyda Coşkun ile 21 Günde Yeni Hayata Merhaba

Deneyimlerini BE LIGHT markası ile destekleyen Şeyda Coşkun’un “21 Günde Hafifle” programı, hem vücudunuzu tanımanızı hem de sporun ve uyguladığınız beslenme düzeninin sizlere nasıl rehberlik edeceğini keşfetmenizi sağlıyor.

 

2 Ağustos’ta başlayacak program, yaşamınızı fiziken ve ruhen hafifletmenin yanı sıra sizi formunuza kavuşturuyor. Şeyda Coşkun’un danışmak istediğiniz her konuda destek olduğu “21 Günde Hafifle” programında aynı zamanda katılımcıların günlük olarak takibi yapılıyor.

 

“21 Günde Hafifle” programının en büyük farkı, bu yolculuğa tek başınıza değil, 7/24 size destek olup pes etmenize asla izin vermeyecek koçlarınızla ve sizinle aynı hedefleri paylaşan grup arkadaşlarınızla birlikte çıkıyor olunması. Program süresince BE LIGHT’ın yaratıcı lezzetlerle dolu mutfağında hazırlanan paketler günlük olarak adrese teslim ediliyor. İstenilen sonuçlara ulaşmak için birebir uygulanması gereken program bitiminde ise katılımcılar kendilerine uygun ideal beslenme konusunda bilinçli bir hale geliyor.

 

Siz de 2 Ağustos’a kadar Şeyda Coşkun ve BE LIGHT’ın uzman ekibinin hazırladığı “21 Günde Hafifle” programına dahil olup, kendinizi iyi ve hafif hissedebileceğiniz bir yaşam tarzı ile tanışın..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.