Serkan İnci'nin Bebeğe Bitcoin Taktığı Açıklandı

İnci Sözlük isimli web platformunun kurucusu, Bitcoin ile ilgili olarak fazlasıyla ilginç bir kullanım alanı bulmuş oldu! Editörünün yeni doğmuş olan bir bebeğini ziyarete gitmiş bulunan Serkan inci bu bebeğe

Serkan İnci'nin Bebeğe Bitcoin Taktığı Açıklandı

İnci Sözlük isimli web platformunun kurucusu, Bitcoin ile ilgili olarak fazlasıyla ilginç bir kullanım alanı bulmuş oldu! Editörünün yeni doğmuş olan bir bebeğini ziyarete gitmiş bulunan Serkan inci  bu bebeğe 

 ise Bitcoin taktı. Çeyrek altının yerine çeyrek Bitcoin takmış olan İnci, bu yapmış olduğu hareketi ile birlikte sosyal medya üzerinde de bir ilgi çekmiş oldu.

Kripto paraların adeta öncüsü olan Bitcoin, son dönemler içerisinde yaşamış olduğu fazlası ile  ciddi engellere karşın hiç bir şekilde ara vermeden yükselişini devam ettirip, dolara karşı çok daha yeni rekorlar kırmayı da başarmış idi.

Fazlası ile ilginç bir kullanım maksadı bulmuş olan İnci sözlük platformunun sahibi, bebeğe bir Bitcoin takıp artık geleneklerimizin bile teknolojik bir uruma gelebilecek olduğunu çok açık bir şekilde gözler önüne sermiş oldu. Bakalım  bahsi geçen bu duruma gelecek dönemler içerisinde çok daha sık bir şekilde karşılacak mıyız?

Unutmadan eklemekte gerekiyor geçtiğimiz dönemler içerisinde bir defa da düğün takısı olarak bitcoin takılmış olduğu konusunda çeşitli haberler gelmiş idi. Yine geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde Türkiye'de ilk defa bitcoin gasp edildiği haberleri ortaya çıkmış ve de uzun bir süre boyunca bu durum gündemde kalmıştı.

serkan inci bebek bitcoin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.