Semra Kaynana: Oğlum 2 Bin Lira İçin Öldü !

'Renkli Sayfalar' programına bir dönem reytinglere damgasını vuran 'Gelinim Olur musun' yarışmasının meşhur yarışmacısı Semra Kaynana konuk oldu..

Semra Kaynana: Oğlum 2 Bin Lira İçin Öldü !

yarışmasına bir dönem damgasını vuran Semra Kayın valide Kanal D ekranlarının magazin programı ‘Renkli Sayfalar’ın konuğuydu.

 

“ Çocuğumu 2 Bin Lira Uğruna Gönderdim”

‘Gelinim Olur musun’  yarışmasına kafasını dağıtmak amaçlı katıldığını söyleyen Semra Kayınvalide, erkek çocuğunun ölmesiyle ilgili “O organizasyonu düzenleyenler sunuculuk yapmak için beni çağırdılar . Kendim gitmedim. Erkek evladımı kendi ellerimle gönderdim. Orda can verecek olan bendim. ‘Erkek çocuğum git paraya ihtiyacımız var’ dedim. Onu 2 bin lira için programa gönderdim. Benim oryantal Asena ile görülen davam vardı. bu yüzden ben gitmedim” şeklinde konuştu.

“Beni Kendime Getiren Kızımın İkinci Evliliği Oldu”

Kendisinin kızı Seçil’in ikinci evliliği sayesinde toparladığını belirten Semra Kayınvalide sözlerini şöyle sürdürdü: “Beni kendime getiren kızım Seçil’in ikinci evliliği, güveyimin mükemmel bir insan olması. Rabbim Ata’yı benden aldı, başka bir evlat verdi bana. Saygılı, terbiyeli,efendi.. En önemlisiyse kızımı çok seviyor olması.Yarışma bittikten sonra Sinem ile bir kaç kez daha görüştük. Görüşmelerimiz gayet güzel geçmişti. O zamanlar aramızda yaşanan olaylar yarışmanın gereğiydi.” seklinde düşüncelerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.