SanDisk'ten 125 GB Depolama Alanı bulunan Kılıf !

SanDisk, 4 farklı renk seçeneği bulunan ve iPhone için özel tasarlanan kılıf ile ekstra 125 GB ekstra disk alanı sağlayacak! Sandisk, yeni ürettiği mikrosd kartlı telefon kılıfıyla, iPhone için ekstra veri depolama alını olan kılıf yaptı.

SanDisk'ten 125 GB Depolama Alanı bulunan Kılıf !

Taşınabilir bellek sektörünün lider firmalarından SanDisk, iPhone kullanıcıları için hem kullanışlı hem de şık bir kılıf üretti. iXpand ismi verilen kılıfın özelliği iPhone için ekstra veri depolama alanı sağlamak. Firmanın mühendisleri tarafından üretilen ve sadece iPhone uyumlu olan SanDisk'in bu yeni kılıfıyla birlikte cihaz 128 Gb'a kadar ekstra veri depolama alanıyla hizmet verecek.

Kolay kırılmaz bir plastikten üretilen SanDisk'in bu kılıfı hem telefonun düşmelere karşı daha sağlam olmasını hemde kılıfa yerleştirilen minik bir mikrosd kart ile hafıza arttırımını sağlıyor. 32, 64 ve 128 Gb kapasiteli 3 farklı kılıf üreten firmanın iPhone uyumlu olan ve son derece güvenilir olduğu söylenen bu kılıf için istediği rakam Avrupa'da 100 Dolar. Türkiye için satış fiyatı belli olmayan ve henüz tam manasıyla Avrupa'nın genelinde yer almayan kılıfın ayrıca ekstra şarj özelliği sağlayan da bir kılıf üretme gayreti var. Bu cihaz için istenecek rakamsa 150 Dolar olacak.

4 Farklı renk seçeneğiyle pazara çıkacak olan SanDisk, bu kılıf için 2016 yılı baz alındığında ilk tapta 1 milyon satış bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.