Samsung'un Secure Folder Uygulaması Google Play Store'da Yayınlandı

Samsung tarafından geliştirilen güvenli dosya uygulaması olan Secure Folder artık Google Play Store üzerinden indirilebilir. Secure Folder ile dosya güvenliğiniz üst düzey sağlanacak.

Samsung'un Secure Folder Uygulaması Google Play Store'da Yayınlandı

Samsung, kendi akıllı telefon modelleri için geliştirdiği özel uygulamaları genel kullanıma açmak için uygulama mağazalarında yayınlamaya devam ediyor. Galaxy Note 7 ile kullanıcılara sunulan ve oldukça dikkat çeken Secure Folder uygulaması, kullanıcısına güvenli bir dosya şifreleme hizmeti sunarken artık Play Store üzerinde de yerini aldı.

Samsung'un Google Play Store üzerinden yayınladığı güvenli klasör uygulaması olan Secure Folder için tüm Android cihazlar maalesef yararlanamayacak. Bu uygulama sadece Samsung cihazlarında sorunsuz olarak indirilip çalıştırılabilecek.

Uygulama ile birlikte istediğiniz dosyaları şifreleyip gizleyebilecek ve sadece kendi bildiğiniz şifrelerle kilitleyebileceksiniz. Bu uygulama ile gizlediğiniz dosyaları isterseniz PIN ve şifre yoluyla bir adım daha güvenliğini sağlayabilecek ve meraklı gözlerden koruyabileceksiniz.

İlk olarak Galaxy Note 7 modeli ile kullanıcılara sunulan Secure Folder uygulaması bu modelin geri toplatılması ile birlikte Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine güncelleme ile getirilmiş ve oldukça beğeni kazanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.